07 Mart Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


USTA OĞLUYUM

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugünkü hedefim tevziye, haberin ola. İlk ayakta İzmir'e dinamit lokumu yerleştirdim. Onun adını duyduğumda aklıma ben geldim. Babamın oğluyum. Babam da ustaydı. Onun gibi bir altılı ustasını daha görmedim. O kupon yapınca eğer kime oynadığını öğrenemezse, TJK Reisi altılıyı iptal ederdi. Peşinde en az 10 TJK ajanı vardı. 

O zamanlar kahvenin sahibi bizim Çaykur Rıza'nın rahmetli babası Oralet Mustafa'ydı. Çok iyi ahbaplardı, aralarından su sızmazdı. TJK Reisi'nin ajanlarını atlatmak için önce babam ganyancıya üstün altılı bilgisiyle hazırladığı müthiş kurgusunu uzatıp müsveddeyi yırtardı. Sonra ajanlar çöpten parçaları çıkarıp birleştirir, TJK Reisi'ne rapor verirdi. Oralet Musfata abi öbür ganyana gider, başka kupon yatırır ceplerini şişirirlerdi. Babamın müthiş kurguları kötü gitmeye başlayınca durumdan şüphelenen TJK Reisi, Oralet Mustafa'nın da peşine ajan taktı. Onlar da kahvecinin çırağına oyunu geceden verip yatırtmaya başladı. Artık üç oyun yapıyorlardı. Babam öyle bir ustaydı ki yeğenim istese her gün altılıyı yakalardı ama garibanlar da nasiplensin diye haftada bir gün oynayıp evinin rızkını çıkarırdı. Tamahkar adamdı anlayacağın. TJK ajanları için bıraktığın müthiş kurguları hep beşte bırakırdı. İşte ben de babamın oğluyum; USTA OĞLU NALKAPON

Bugün sabah Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden gizli bir arama aldım. ''Dayım bugün herkes ilk ayakta Karamıh'a oynuyor. Ama sen Ustaoğlu'na oyna. Gücün tartışılmaz. Ellerinden öperim, şansın bol ola'' diye kısa kesti. Kendinden çok emindi. Onu hiç bu kadar kesin konuşurken görmemiştim. Dürbün Necdet de bana mumla arasam bulamayacağım müthiş bir bankosu olduğunu söyledi. Alptuğhan geçilmezmiş yeğen. Yanına da müthiş bombam Ünalamca'yı yazdım. Benim gibi tevziye peşinde olanların gözü karadır bilirsin. 


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

2 USTAOĞLU BANKO
8.2.4.1.5.3.6.9
6.2 // 1.5.4
4.1.5
1 ALPTUĞHAN // 3
3.1.5.7.8 // 2.4.6

16.8 TL // 134.4 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar