10 Mart Nalkapon Adana At Yarışı TahminleriGÜDÜMLÜ FÜZELERİM BAZI KESİMLERİ RAHATSIZ EDİYOR

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugünkü müthiş Adana bombalarımın sesi Vaşinton'dan duyulacak. Dayım niye böyle dedi? diye kendi kendine sorduğunu duyar gibiyim. Şimdi anlatacağım top secret bilgiler aramızda kalsın yeğenim. Eğer duyulursa, üçüncü dünya savaşı çıkabilir. 

Son günlerde üst üste güdümlü füzelerimin hedefi vurmasıyla şaşkına dönen Amerikalı para baronu Rotşiller ailesi soluğu Beyaz Saray'da almış. Donıld Tıramp'ın kapısına dayanıp yardım istemiş. Vayıt Haovuz'da bana çalışan ajanım Jeysın Borno'dan aldığım istihbarata göre Rotşiller ailesi Tırampa demiş ki ''Reis bey, sen Türkiye'ye Patriyotları vermiyorsun, Ruslardan da es 400 aldırmıyorsun. Ama unuttuğun bir şey var; onların Nalkapon diye bir adamı var her gün altılılara güdümlü füze gönderiyor. Ülkenin ekonomisine katkısı çok büyük. Gücü tartışılmaz.'' O da bir anda masadan kalkıp eline başına koymuş ''Ov may gat'' demiş. Ondan sonra da yardakçılarına talimat verip en iyi atlarını Türkiye'deki büyük yarışlara göndermelerini söylemiş. Anlayacağın üçüncü dünya savaşının çıkması an meselesi yeğenim. Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın.

Görüyorsun yeğenim namım nerelere kadar gitti. Hele bir de Ruslarla yaptığım pazarlığı duysan küçük dilini yutar üstüne gargara yaparsın. En iyisi sen bu işe bulaşma, şovlarımı uzaktan izle. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2 ALTINBAŞAK BANKO
8.9.2.14.1.4
4 MAVİATEŞ BANKO
1.2.8.5.6.3
5 VENÜSÜN KIZI // 1.2.7.4.8
6.5.12.4.3.7.13.10

20.16 TL // 120.96 TL 

ü

Yorum Gönderme

0 Yorumlar