Dubai At Yarışı Tahminleri


Dubai at yarışı tahminleri günün ilk ayağı; bu sene bu mesafede Grup 1 King Stand Stakes'i kazanan Blue Point'in ekürisi burada start almayacak. Godolphin genelde bu tercihleri safkanlarına güvendiği zaman yapıyor. Daha önce Grup 2 ve Grup galibiyetlerinin yanı sıra Grup 1 koşularda tabelaları da bulunan safkanı tek olarak öneriyoruz. İlk ayaktan riske girmek istemeyenler ekürilerden Faatinah'ı değerlendirebilirler.

Blue Point'in o koşusuna ait videosunu sizler için aşağıya bırakıyoruz. 


Günün ikinci ayağı; Geçtiğimiz yıl Godolphin Mile'ı kazanan Heavy Metal ve o gün az farkla ikinci olan Muntazah ikilisi gördükleri yarışın ardından bugün öne çıkıyorlar.

2018 Godolphin Mile (Startla birlikte öne çıkan 9 numaralı safkan Heavy Metal, Muntazah 3 numara)Günün dördüncü ayağı; daha önce 17 Ocak'ta tamamı birlikte koşan kısraklar arasından Asoof sonlarda çok güçlü gelmiş ve kazanmıştı. Öyle ki eğer 300 metre daha olsa, hız kesmeden devam edecekmiş gibi görünüyordu. O gün ekürisi Asoof da ikinci olmuştu. Bugün tarih tekrar eder yine eküriler arasında bir yarış olur gibi. Bu yüzden bu ayağı da banko olarak geçeceğiz.


Günün beşinci ayağı dubai at yarışı tahminlerinde Biz burada ağır kilolu olsa da temsilcimiz Good Curry'yi favori tutuyoruz. Son yarışında favori koşan Switzerland ve Çin'den gelen Ace Korea yarış gören kaliteli atlar olarak ön plana çıkarılabilir. Bu ayak bu üç atın dışında çıkarsa, sürpriz olmaya çok müsait. O yüzden bütçeye ve kurguya göre kapatılmalı.
ACE KOREA'nın kazandığı Class 1 yarış (Bordo mavi formalı 3 numaralı safkan)


Switzerland'in Amerika'da kazandığı Grup 3 mücadele


Günün altıncı ayağı; bu ayak dubai at yarışı tahminleri Godolphin Ekürisi'nin domine edeceği bir yarış olacak gibi. Uzun mesafeli koşuda bizim ilk tercihimiz ekürilerden Red Galileo olacak. Bu safkan geçen yıl burada Dubai World Cup günü Al Tayers Motors sponsorluğunda gerçekleştirilen Grup 2 mücadelede altıncı olmuştu. Sevdiği mesafede ekürilerinin de desteği ile birincilik ipini göğüsleyebilir. Dubai at yarışı tahminleri devam ediyor.
2018 Dubai World Cup (Düz mavi Godolphin formalı, kırmızı kepli safkan)


Safkanlarımızın ayakları düz bassın. Şansınız bol olsun.

Detaylı analizlerle Gulfstream yedili plase ve altılı ganyan tahminlerimiz de yayında.

Dubai at yarışı tahminleri ikinci ayakta yorumlarda ikinci at olarak önerilen Muntazah, şablonda numarası karıştırılarak çizgi gerisine atılmıştı. Düzeltildi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar