03 Mart Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri


ŞU ANDA MORALİM ÇOK BOZUK


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Şu anda moralim çok bozuk. Aslında bugün sana üstün altılı bilgimle müthiş Adana kurgumu vermeyecektim. Müthiş İzmir bankom Patroniçe kazandıktan sonra bazı kesimler harekete geçti. Düşmanlarımın yolladığı paralı ajanlar sayfama hakaretler yazdı. Bir tanesi ''Bu atı Ufolar bile tek atıyor'' dedi. Sonra da ''Seni Adana'da görelim'' dedi. Bana meydan okuyanların meydanı terk etmesi an meselesi. Ne zannettin densiz ufolar bile beni takip ediyor. Bankolarımın tartışılması hoşuma gitmiyor. Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. 

Bugün de Hışman Çizik yeğenimden müthiş bir yarış beklediğim söylentileri doğrudur. Ona bir tane banko at verdim. Getirmezse, devreye sokacağım ilişkilerimle Adana'da bir daha at bulamaması söz konusu. Fast Forward bankomla resital peşindeyim. 

Haydi bakalım yeğenim kendime sakladığım müthiş Adana kurgumu da sana verdim. Cebin şişe şişe patladı. Kendine battal boy bir poşet al. Ganyancının vereceği paraların cebine artık sığmaması söz konusu. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1.3.2
2.1.7.9.11.10.13.5

6 FAST FORWARD BANKO
3.1.2
2.6.1.3.8

3.6.4.1.2.11

151.2 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar