03 Mart Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


ŞOV VAR YEĞEN ŞOV! 


Nasılsın yeğenim iyi misin? Dün müthiş İstanbul kurgumla cebini şişirdin mi? Sonra da köprü altına gidip yolda aldığın iki bira yanında 250 gram leblebinle caka sattın mı? İstihbaratım çok kuvvetlidir. Şov var yeğen şov! 1300 gaymeyi cebine koydum. Bakıyorum da bugün Patroniçe bankom koşuyor. Her an her şey olabilir. Gökhan Kocakaya yeğenimin ona niye bindiğini biliyorum. Bugün rakiplerinin hiç şansı yok. Bana güven.

Dün müthiş İstanbul kurgum tutunca, mahalle takımından Goril Orhan beni omzuna alıp ganyana götürdü. Emekli takımı, Çaykur Rıza, kahvecinin çırağı, Erkete Orhan bir de Yancı Hikmet'in alkışlarıyla ganyana giriş yaptım. Herkes tutmuş kuponunu uzatınca ganyancının suratı asıldı yeğenim. Giderken bana ''Dayı böyle olmuyor, kasayı boşalttın. TJK Reisinin bayiliğime son vermesi an meselesi. Bir dahaki sefere aşağı mahallenin ganyanına git. Ellerinden öperim, şansın bol ola'' dedi. 

Ona kıyamam yeğen. Alt ganyancı Barbut Kenan'ı sevmediğim söylentileri doğrudur. Tevziye çekini ondan alıp darabayı indirtmem an meselesi. Bugün kim ne verdiysem oynadı, ganyan boşaldı. Çaykur Rıza'nın yüzü gülüyor. Kahvecinin çırağını ganyancıya yollayıp ''Dayım diyor ki makineyi yüklenip gelsin'' dedirttim. Yoksa sinek avlaması mümkün. 

Haydi bakalım yeğen mükemmelliğim emrinde. Müthiş kurgumu oynadıktan sonra yarışların bitmesini bekle. Bugün de cebini şişirmem an meselesi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Bakıyorum da bazı kesimler sayfama girip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu söğüşledikten sonra çıkıp gidiyor. Bu değirmen böyle dönmez. 


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

2.6.4.3.8.5

2 PATRONİÇE BANKO
3.2.4 // 7.1
1.2.4
5.6.4
3.1.6.2.8 // 7.16.12


56.7 TL // 151.2 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar