06 Mart Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


SİTEDEKİ YEĞENLERİMİN CEBİNİ ŞİŞİR


Nasılsın yeğenim iyi misin? Bugün senin için özel çalıştım. Üstün altılı bilgimi fındık, fıstık, leblebiyle besledim. Sabah kahvaltıda yumurta, ekmek, sucuk, zeytin, domates, beyaz peyniri mideye indirdim. Müthiş kurgum, Çaykur Rıza'nın ikram tabağına benzedi. 

Bugün Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimle de gizli bir görüşme yaptım. ''Dayım geçen gün padokta Victory İs Ours'u gördüm. İki seyis zor zaptediyordu. Kişneyerek, yarış ne zaman, diyor sağa sola saldırıyordu. Zafer Ateşi'ni parçalaması an meselesi. Yeğenlerine benden selam söyle. Ellerinden öperim, şansın bol ola'' dedi. Ben de dinamit lokumlarımı aramaya başladım. Bankolarımın tartışılması hoşuma gitmiyor. Her an her şey olabilir. 

Gücümü tartışan bazı kesimler tuttukları paralı ajanlarla sayfama saldırılar yapmaya devam ediyor. Düşmanlarım hasetinden çatlıyor. Hele bugün altılıyı bulup cebini şişirdiğimde ne yapacaklarını çok merak ediyorum yeğen. Acilin önünde kuyruk olması mümkün. Bana düşman olduktan sonra hepsinin tansiyonu fırladı. 

Kahvedeki emekli takımı söğüşlenmeyi bekliyor. Büllük Adnan da onu affetmem için haber yollamış. Çarkıfelek Kemal'i yalnız bırakıp mahalleden sürgün etmem an meselesi. Her ne kadar insan canlısı olumlu bir kişiliğim olsa da, cömertliğim herkesten takdir görse de rakiplerime karşı gardımı aldığım, onları önümde diz çöktürüp yalvarttığım söylentileri doğrudur. 
Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

6.5.1.2.8
2.4.9.1
6.1 // 3.5.4
3 VICTORY IS OURS BANKO
4.2 // 3.1
8.13.10.7.2

28 TL // 140 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar