08 Mart Nalkapon Kocaeli At Yarışı TahminleriŞİFREYİ ÇÖZDÜM

Nasılsın yeğenim iyi misin? Dün sana verdiğim müthiş İzmir kurgumu sevdin mi? İlk ayaktaki müthiş bankom Ustaoğlu son anda kaybetmese cebine 15 bin gayme koymam mümkündü. Sayfamdaki yeğenlerim beşli ganyan tevziyesini bölüştü. Aldığım istihbarata göre onlardan başka yakalayan da yokmuş. Kahvedeki herkesin cebine 1.400 gayme girdi. Çaykur Rıza bile yakaladı, sonra da herkese benden çay deyip ikramını yaptı. Gücüm tartışılmaz. Dün akşam Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden kıripto gizli mesaj aldım. Amerikalı para baronu Rotşiller ailesiyle, TJK Reisi peşimde olduğundan onunla kimsenin anlamayacağı bir şifre yaptık. Beni arayıp dedi ki ''Dayım nasılsın, iyi misin? Ben de geziyorum. En erken üçte ahıra dönerim. Bugün benim için kazanacak atları biliyorum. Melek gibi bir dilberle tanıştım. Heyecandan ölmem an meselesi. Ulu orta ona mecnun olduğumu söylemem söz konusu. Veliahtın Erkete Orhan'a selam ederim. Ellerinden öperim, şansın bol ola.'' Yeğenim Kore'de Gazi olan dedem bile bu şifreyi çözemez. Onun dediklerini kağıda yazdıktan sonra önüme bülteni alıp 2 saat düşündüm ama hangi atları verdiğini anlamadım. Çaykur Rıza, Yancı Hikmet, emekli takımından Kılıbık Hasan da uğraştı ama akşama kadar hiçbir şey anlamadık. Mahalle takımını göreve çağırdım. Onlar da bir şey anlamadı. En sonunda mahallenin medarı iftiharı Süper Zeka Süleyman'ı evinden getirttim. Önüne bülteni koyup ona yarım saat süre verirken ''Bana bak Süper Zeka Süleyman, kafam yerinde olsa bu kıriptolu gizli mesajı çözmem an meselesi. Düşüncelerim başka yerde olduğundan içinden çıkamadım. Bülteni al benim için hemen çöz'' dedim. Onun bu gizli mesajı çözmesi çok uzun sürmedi. Beni yanına çağırdı.

''Dayım ilk ayakta geziyorum dediğinde esasında sana Gezginci'yi vermiş. İkinci ayakta en erken derken aslında Energin'i söylemiş. Üçüncü ayakta İngilizce'yi kıriptolamış. Benim için kazanacak atlar derken Win By Me'yi yazmanı söylemiş. Dördüncü ayakta Melek gibi dilberi beklerken heyecandan ölüyorum dediğinde de yine İngilizceyi kıriptolayıp Angel Of Death'i anlatmış. Beşinci ayakta Ulu orta derken de Ulukız'ı vermiş. Son ayakta Veliaht'ın Erkete Orhan dediğinde de Veliaht Betül'ü vermiş. Ellerinden öperim dediğinde de Halenay'ı yaz demiş.'' dedi. Onun mükemmelliği tartışılmaz. 

Görüyorsun yeğenim; geliştirdiğim müthiş kıriptolu mesaj sistemini çözmek çok zor. Bundan sonra Amerikalı para baronu Rotşiller ailesiyle TJK Reisi'ni atlatmam daha kolay. Bu yazdıklarımı okuduklarında şoka uğrayacaklarını da biliyorum. Aldığım istihbarata göre özel kurduğu 110 kişilik ekip hala çözmek için uğraşıyormuş. İçlerinde Amerikalı şifre kıran Corç, kompiter uzmanı Alman Stefan, Kıriptolok İtalyan Markotti de varmış. 

Dayının gücünü şimdi anladın mı yeğen? Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

3 GEZGİNCİ // 5.1.2.9.4
2.8.3.1.9
4.5.1.2
1 ANGEL OF DEATH BANKO
1.3.2
4.6.1.3.2.8

25.2 TL // 151.2 TL


Yorum Gönderme

0 Yorumlar