12 Mart Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri


ADIMI KOGILA YAZINCA BELA ÇIKIYOR

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Adımı kogıla yazınca bela çıkıyor. Düşmanlarımın haberi ola. Son günlerde bombalarımdan rahatsız olan bazı kesimlerin sayfama gönderdiği kovboy şapkalı Veysel bana saldırılar yapıyor. Her ne kadar dün gece önümde diz çöküp geri çekilse de bir haftadır moralimi bozduğu, üstün altılı bilgimin devrelerine zarar verdiği, gücümü zayıflattığı söylentileri doğrudur. 

Sabah Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimin yaptığı gizli aramayla uyandım. Çok heyecanlıydı. Onun ne diyeceğini anlamıştım. Müthiş bir banko vermesi an meselesiydi. Sinsice ağzındaki baklayı çıkarmasını bekledim. ''Dayım bugün sana vereceğim bankoyu kodlamama gerek yok. Herkes tek atıyor. Kıriptolu gizli mesaj yazıp seni yormamam da söz konusu. Üstün altılı bilginle kalan ayakları bulacağını biliyorum. Ellerinden öperim, şansın bol ola'' deyip kapattı. Mükemmelliğime olan güvenini o anda anlamıştım. Bana müthiş bankosunu vermemişti ama yine kıriptolu bir gizli mesaj göndermişti. Bültene bakıp herkesin tek atacağı atı bulmam yeterdi. 

Gözüme iki üç tane at takıldı yeğen. İşin içinden çıkamadım. Hemen kahvecinin çırağını yanıma çağırıp kimi tek atacağını öğrendikten sonra onu ganyana yolladım. 300 kişiye kimi tek atacağını sorup benim için yoklama yapması için de cebine 50 gayme koydum. Sorduğu 300 kişinin 287si de İlkaan banko atacakmış. İşte Cemo yeğenimin müthiş kıriptolu gizli mesajını çözdüm. Artık onun çıktığı gibi bitireceğinden şüphem yok. Bu kıyağımı unutma. Ganyanda beni methet. Sayfama girip methiyeler düz. 

Sana yarın Sovyetler dağılırken zincirli Türkler için Türk Düşmanı Kokarca Sergey Yolanov'la yaptığım müthiş pazarlığı anlatmamı bekle. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

1.2.4.6.10
7.2.5.4.8
6.2.7.5.9.3
4.3
3 İLKAAN BANKO
2.3.5.4.12.7

126 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar