17 Mart Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Mükemmelliğim yine üstümde haberin ola. Bugün sana dinamit lokumlarımı ayarladım. Müthiş bankom da resital peşinde. İstihbaratım kuvvetlidir. 

Dürbün Necdet yine iş başında. Dün onun bana verdiğim müthiş çim kurgusu TJK Reisi kuma aldırınca kötü gitti ama ona olan güvenim sonsuz. Benim için topladığı istihbaratları bir bir anlatıyor. Bugün sabah yaptığı gizli aramada 

''Nalko dün için kusura bakma. Gücünü sekteye uğrattım. Seni mahcup ettim ama inan bana elimde olan bir şey değil. Sana kumda verdiğim müthiş bankom Altınkop resital yaptı. Çimde verdiğim bankom da kumda koşmadı. Beni affedeceğini biliyorum. TJK Reisi peşimizde. Bugün ajanlarım bana Gölgeyele bankosunu getirdi. Dediklerine göre geçilmesi çok zormuş. Her an her şey olabilir. Onun rüzgarıyla son ayakta Asil Rüzgar'dan bir bomba gelebilirmiş. Nasreddin Hoca gibi göle maya çalmak isteyenler Pastor'u banko yazsın ama benim sana vereceğim atlara da dikkat etsinler. Jamala'yla Persistance'ın en az 30 metre önde bitirmesini bekliyorlar ama kimin kazanacağını kimse tahmin edemiyor. Geri kalanı da üstün altılı bilgini kullanıp sen zaten bulursun. Bana da çıkardığın müthiş kurguyu gönder ki cebim şişsin. Mükemmelliğin tartışılmaz.'' dedi. 


Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri 

5.4.3.1.2
10.8.6.1.3
2.7.5.3
2 PASTOR // 3.5
7 GÖLGEYELE BANKO
10.14.7.6


28 TL// 84 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar