25 Eylül Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri
Kara Kamçı İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

Selam sevgili dostlar iki yarışlı zevkli bir programla karşı karşıyayız. Dilerim bugünkü tahmin ve yorumlarım sizlere fayda sağlar ve kazanca giden yolda rehberiniz olabilirim. Takdir edersiniz ki her gün başarı sağlamak durmadan altılıyı yakalamak mümkün olmuyor. Uzun süredir takibimde olan dostlarımın da bildiği üzere ben büyük para verecek kurgular yaparım ve daima yüksek ikramiyeye oynarım.


Günün 1.Koşusunda koştukları yarışlarda on plana çıkan NESLİMEHİR ve KIZGINÖFKE bu ayak için yeterlidir diye düşünüyorum. Ben ikisini yazıp geçeceğim dileyen istediği eklemelerle kurguyu güçlendirebilir.


Günün 4.Koşusunda son yarışını kazanırken dikkat ceken GARAVAS Bu koşuyuda lehine çevirmeye çalışacaktır. Her ne kadar çok önde tutsam da tabeladan düşmeyen WAIT FOR IT'in nefesi ensesinde olacaktır.

Bugün ikinci altılı ganyan tahmini yapmayı düşünmüyorum. Kolay görünen zor bir program var. Limiti aşmadan seyir zevki yaşamak adına kuponlar yapabilirsiniz. Gücünüzü daha sonraki günlere saklayın derim. Tavsiyem bu yönde isteyen istediği gibi oynamakta özgür. Teşekkür ederim.

Kara Kamçı İzmir tahminleri, altılı ganyan, at yarışı, sonuçlar, bültenler, galoplar, takı değişiklikleri, riskli atlar, istatistikler, gazete, yarış yazarları ve daha birçok içerik için sitemize hoş geldiniz.

Daha önce İzmir yarışlarına ilişkin düşüncelerimi iletmiştim; son zamanlarda şaibeli koşu sayısı haddinden fazla, güvenimiz kalmadı gibi bir şey. Ancak yine nadide hipodromlarımızdan biri olan Şirinyer Triple Crown'ın bir ayağının gerçekleştirilmesini hak ediyor. Ben şimdiye dek Gizli Eküri İzmir Tahminleri paylaşımlarımda en büyük ikramiye'yi İzmir'de yakaladım. Sanırım 70 bin TL idi. Çok güzel bir paraydı ve birkaç yarış sever dostum da nasiplenmişti. 

Gazi Koşusu İstanbul'da yapılıyor, Ankara Koşusu ise ismi ile müsemma olarak Ankara 75. yıl hipodromunda. Peki neden dişi tay deneme ve erkek tay deneme mücadeleleri İzmir'e getirilmiyor? Bence bu tarihi çok eskiye dayanan, at yarışlarının Türkiye'deki ilk ayağının düzenlendiği ve Smryna Racing Club ile taçlandırıldığı İzmir'e büyük haksızlık yapılıyor. İzmir'li yarış severler de bu heyecanın bir ayağına ortak olmayı fazlasıyla hak ediyor. 

Gelin bu hususa ilişkin bir kamuoyu oluşturalım ve bu konuda adım atılmasını sağlayalım. Ankara ve İstanbul'u ön plana çıkarıp diğer illerimizi geri planda tutmanın bir anlamı yok. Oradaki at yarışı izleyicileri de bu görsel şölene tanıklık etmeyi sonuna dek hak ediyor. TJKnın bu uygulama ve dayatmasının neticesi ise hem at kalitesinin hem de yarış heyecanın diğer illerde daha az olmasına neden oluyor. Ben Gizli Eküri İzmir Tahminleri olarak diyorum ki artık yeter, her ile hak ettiği değeri görsün, her atın şansı artsın, her at sahibinin emeği karşılığını bulsun. Bu şekilde atçılığımız asla gelişmez ve bir çemberin içinde hapsolur. Artık zincirleri kırmanın zamanı gelmiştir. 

Bugün İzmir koşularında Gizli Eküri İzmir Tahminleri ile bir kez daha sizlerleyiz. Yeni açılan sitemiz Sihirli Kantarma'nın teferruat işleri tahmin vermekten daha zor duruyor. Oldukça zaman alıcı ve yorucu bir uğraş olduğunu söyleyebilirim. Bu yüzden her daim tahminlerimle aranızda olamıyorum. Taşlar yerli yerine oturduğunda her gün düzenli olarak paylaşımlarımı yapacağım. Bu geçici durumdan ötürü özür dilerim. İzmir'de Patient bankom olacak. 

Gizli Eküri İzmir Tahminleri'ne gelecek olursak; son startında üst grupta koşan rakiplerini geride bırakarak ikinci olan ve bugün daha uygun rakipler arasında start alan PATIENT başarılı aprantisi ile kazanmaya oldukça yakın görünüyor. Bankom İlk koşusunda dikkatimi çeken ve ikinci startındaki yedinciliğini göz ardı ettiğim EFE YÜREK kum piste olan yatkınlığı ve rakiplerinin de uygunluğu ile ön planda tuttuğum taydır. Risk almayı seven yarış sever dostlar bu safkanı da tek atarak kurguyu küçülterek ister diğer ayaklara ekleme yapmak yoluyla genişletir isterlerse de daha küçük bir bütçe ile şanslarını deneyebilirler. At koşar baht kazanır asla unutmayın.

Hepinize bol şans diliyorum. Umarım şans sizinle olur ve talih yüzünüze güler. Kazancınız sevincimizdir.

<

Kara Kamçı İzmir tahminleri şu şekildedir.


3 EFE YÜREK // 11.4.5.7.12
4.9.8.1.3.2 // 5.12
3.1.2 // 6.8
2.4.6
4 PATIENT TEK
2.4.1

8.10 TL
129.60 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar