Ankara At Yarışı Tahminleri


BAYEZID: Benim kanaatime göre Bayezid bu gruptan iyi bir at. Bugün daha önce yapıp başarılı olduğu gibi yine liderliği alacak olan Hidden Jewels'in hemen arkasında bekleyip son 200-300 metre kala dışına dolanıp liderliği alarak arkadan gelecek My Billionarie ve de Didactic'e de yanıt verecektir. Gökhan Kocakaya'nın çalıştırdığı safkan o gün için çok iyi duruyordu. Çok kaliteli olduğuna inandığım Bayezid çoğunu daha önce geçtiği grupta benim ilk bankom olacak.

ALWAYS PERFECT: Halis Karataş, Dubai'de pasaport işlemlerinde bir sorun yaşadığından Gökhan Gökçe'yle koşacak olan Always Perfect ilk üç yarışını da kazanıp nasıl güçlü bir at olduğunu bize göstermiş oldu. Bir zaman ara verse de eski jokeylerden Nuri Şölen'in özene bezene hazırladığı safkanın galopları çok iyi ve de durumunun da güzel olduğunu bize yansıtıyor. Bugün jokeyinin başlar başlamaz liderliği alıp çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum, bankomdur.


SKY WOLF: Son yarışında buradaki Gloin'in çok az farklı gerisinde dördüncü olan safkan düzlüğe çıkıldığında önde kaçan Gloin'in dışa meyledip diğer atları kendine rakip seçmesiyle iç bariyerde yalnız kalınca performansını tam yansıtamamıştı. Sonlarda Gökhan Kocakaya atını dışından gelen rakiplerinin yanına alınca yeniden veren ve de bugün üçüncülükte gideceğini düşündüğüm Sky Wolf'un ön taraftaki Gloin'le Beceriklan kapışmasından çok iyi bir şekilde yararlanıp son metrelerde rakiplerine üstünlüğünü hissettirip kazanmasını bekliyorum.

BARTOLOMEO: Son koşularında kendisi gibi hızlı giden atlardan kafayı alamamıştı. Bugün ön tarafa geldiğinde yanında gidebilecek bir at olmadığını öngörüyorum. Bu sebepten jokeyi Akın'la istediği tempoları verip çıktığı gibi bitirecektir. Galoplarında da çok farklı dereceler çıkaran safkan bugün benim bankom olacak.

Gizli Eküri, Adana at yarışı tahminlerinde geniş yorumlar yazıp benim önerdiğim safkanları da değerlendirdiğinden yorumlarımı kısa tuttum. Bizi desteklemekten vazgeçmeyin. Teşekkürler, herkese bol şans.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar