At Yarışı Tahmin


At yarışı tahmin sitemize hoş geldiniz. Aşağıdaki yazının üzerine tıklayarak bugün sizler için hazırlamış olduğumuz özel kuponları ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz. 


Uzun mesafede üst üste elde ettiği iyi neticelerden sonra Halis Karataş'ın bindiği Hiawatha, idman pistinde de oldukça sağlıklı görünüyor. 1000 metre 1.01 dereceli galobunda da fit durumda olduğunu gösteren safkanın koşudan birincilikle ayrılma ihtimali çok yüksek olup günün de alternatif tekidir.

İstanbul iç pistinde gerçekleştirdiği 24 // 37 rahat dereceli işinde pişkin durumda olduğunu gösteren Blazing Girl, orjin itibariyle her mesafede koşabilecek bir kısrak.  Koşu gidişat bakımından da çok işine gelecek olup düzlük üzerinde yapacağı etkili sprinti ile koşuyu lehine çevirmesini bekliyor ve at yarışı tahmin bankosu olarak öneriyorum.

Daha evvelinde grup yarışlarda koşan ve de KV kazanan Mezithaber'in son birinciliği de çok az farklı olsa da bana kalırsa, harikaydı. Önü kapandı, sıkıştı, yol da bulamadı ancak kazanırken de rahattı. Kazandıktan sonra da çok da çalışma yapmamış ama bir defa jokey Onur Öztürk'le yaptığı 800 metrelik çalışmasından çıkardığı 27 - 55 rahat derecesiyle de güven aşılıyor. Bu yarışta pek de zorlayacak bir rakip de göremedim. Ben de herkes gibi birinci gelmesini bekliyor ve at yarışı tahmin olarak banko öneriyorum.

At yarışı tahminde dördüncü ayakta yaşlı kurt Gümbürgümbür'le birkaç aydır sahalara uzak kalan Semend arasında geçeceğe benziyor. Gümbürgümbür'ün koşuları ardı ardına geldi. Bu sebepten favorim 1000 metrede 1.09, 1200 metrede 1.24 dereceyle yaptığı galoplarıyla Semend olacak. Az hata yapan kazanan olacaktır diye düşünüyorum.

İndian Most, at yarışı tahmin için özel seçtiğim bir safkan; ilk yarışında çok da tutulmazken size banko verdiğim ve de o gün uzun uzadıya anlattığım bir at. Üstü üstüne hem de iyi atlar içinde kazandığı yarışlarda kalitesini herkese gösterdi. Bugüne baktığımızda hafif kilolu koşacak ve de bu yarış için yaptığı çalışmasındaki 24 - 1.03 çok rahat galobunda da adeta uçmuş denilebilir. Usta jokey Kadir Tokaçoğlu'yla o da kazanmasını beklediğim bir at durumunda ve de günün ikinci bankosu durumunda.

At yarışı tahmin sitemize her zaman ziyaretinizi bekliyoruz. Şansınız bol olsun.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar