Diyarbakır Altılı Ganyan Tahminleri


FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETTİNİZ Mİ?

Son dakika gelişmelerinden, çıkan atlarla beraber yapılan kurgu değişikliklerden ve yayınlanan tahminlerden haberdar olmak için bizi Facebook'ta takip edebilirsiniz. Siteden çıkmadan bu işlemi yapmak için cep telefonlarından girenler sayfanın alt tarafına doğru ilerleyebilir. Bilgisayarla sitemizi ziyaret edenler ise sağ tarafta Facebook beğen butonunu görebilirler.

CAZİP KURGUYLA İKRAMİYE ARAYACAĞIZ

Dün Kocaeli'de iki bankomuz da bizi yanıltmadı ve siz değerli dostlarımla birlikte 1.526 TL ikramiyeye uzandık. Geçmişte olduğu gibi amacımız daha büyüklerini bulmak ya da yakalamanıza katkıda bulunmak. Bugün de Adana'da cazip bir kurguyla ikramiye arayacağız.

UZUNA ÇIKAN KARMA FELSEFESİ

Bu ay içerisinde gerçekleştirdiği kısa ve uzun işleri tatminkar olan Karma Felsefesi, uzuna çıktığı ilk koşusunda benim favorim olacak. Gull gibi klas bir safkan ve uzunda etkili koşan Avşar Girl ile anneden kardeş olan Karma Felsefesi'nin dengi grupta öne çıkan isim olduğu söylenebilir. Yine uzuna çıkan ve başarılı olmasını beklediğim Hazeleyes,  vuzunda etkili yarışları olan Bumerang ve jokeyinin tercihli bindiği Güzide Zeynebim ön planda değerlendirilebilecek safkanlardır.

ETKİLİ SPRİNTİYLE HAS YAĞIZ

Ömer İn My Heart, Beceriklihan ve Down Town gibi süratli safkanların bir ya da ikisinin tempoyu yükseltmesini beklediğim mücadelede; Has Yağız'ın 800 metre - 24 // 49 ve 1000 metre - 24 // 1.02 şeklindeki dereceli galoplarını sahaya yansıtarak etkili sprintiyle sonuca gitmesini bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

BU KEZ DEDE SEYDO

Selim Kaya idaresinde çıktığı ilk startında jokeyi tarafından test edilen Dede Seydo'nun bugünkü performansı daha farklı olacaktır. İkinci annesi bir Saint Nuits temsilcisi ve ülkemizde bu hattı şu ana dek anne olarak aktaran tek at Deniz Güzeli, yani Dede Seydo'nun annesi. 

Üç farklı ülkede 8 Grup 1 kazanan dünyaca ünlü Arap atı Al Mourtajez'in annesi de tıpkı Saint Nuits gibi bir Nuits Saint Georges temsilcisi; bu safkan birçok şampiyon Arap atının pedigrisinde yer alıyor. Koşuya dönecek olursak; ben son koşusunda Ateşbibi'ye faul yaparak kazanan Oğuzboylu'yu bugün şablonumda değerlendirmeyeceğim. O gün gördük ki Ateşbibi onu geçebilirmiş. Özcan Yıldırım o yarıştan 7 gün ceza aldı ama koşu değişmedi. Bu seviye atlara göre Ateşbibi'nin de yarışları çok üst üste geldi. Ben burada daha özenle koşulan Dedeseydo'yu farklı orjini ve kısa kadar iyi koşmasını beklediğim uzun mesafede favori olarak önereceğim.

UMUTÇİÇEĞİ BİR ADIM ÖNDE

Nihayet diş geçirebileciği bir grup bulan Umutçiçeği, kendi mesafesine de çıktı. Ara sonrası ilk koşusundaki iyi performansının ardından bence gereksiz yere Bildenhan, Aşemez ve Bayemir gibi atların arasında koşturuldu. Yatkın olduğu pist ve mesafede kalite jokeyi ile bu kez sonuca gidebileceğine inandığım kısrağı alternatif tek olarak öneriyorum.

Ara sonrası dinçlikle etkili olabilecek durumdaki Yırtlaz, daha önce Mert Ali Solmaz ile birçok birincilik elde eden ve bu mesafeleri iyi koşan Hüradam ile bu kez mesafesinde koşacak olan Palermo benim rakip olarak önerebileceğim safkanlardır.
Değerli dostlar, burası büyük bir oluşum ve daha da büyüyecek; hem kullanıcı kitlesi hem de site için gelişim bakımından çok farklı noktalara gelecek. Maşallahımız var, ki 1 haftada 10 yıldır açık olan siteleri giriş sayısı bakımından geride bıraktık. Dünkü Kocaeli tahminlerimin içerisinde Google Analytics verilerine yer vermiştim. Merak edenler bakabilir. Sizden ricam her zaman olduğu gibi reklam gelirleri üzerine kurduğumuz sitemizde, bizi desteklemek adına, reklam engelleyici uygulamalar kullanmamanız. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar