En İyi Altılı Tahminleri

En iyi altılı tahminleri sitesinde bulunmanız bizim için şereftir. Lütfen aşağıdaki yazıya tıklayarak sizler için hazırlanmış ücretsiz görüşlerimizden faydalanın. İyi günler ve bol şanslar dileriz. Dünkü İzmir yarışlarında ilk ayakta koşan Koçulaş günün en büyük sürprizini yaptı ve de sizlere favori önermiştim. Keremkoç'la akrabalığı olan safkanın çimde iyi koşmasını bekliyorum. Düşüncelerimde beni haklı çıkardı ama altılıyı da basit hatalarla kaybettim. Eleştirenlerin yazdıklarını dikkate alıyorum, bunlar beni daha iyi düşünmeye sevk ediyor.

Belki hatırlayacaksınız en iyi altılı tahminleri kapsamında Tarıkhan'ı Bursa'da Yılmabaşar'ın çok yüksek agfli koştuğu yarışta banko önermiştim. O gün bugündür de sahipleri çok iyi yarışlar seçerek gidiyor ve de hiç geçilmedi. Bugünkü yarışta ekürisi de koşudaki tempoyu tam ona göre ayarlayıp kazanması için bütün şartları oluşturacaktır. Geçilene kadar banko yazmayı düşündüğüm safkanın kazanacağına inancım da tam.

Bu ayakta tempo normal seyrederse, Hasyağız; biraz yükselirse de Spartacus çok şanslı olacaktır.  Burada Com Lider'in nasıl koşacağı çok önemli. Eğer Down Town'ı sıkıştırabilecek bir performans sergilerse Spartacus için gerekli şartlar oluşur ama yarışa dahil olamazsa, öndeki Down Town'ı çok kaçırmadan viraja çıkacak olan Hasyağız için elverişli koşullar ortaya çıkar.

Orjin bakımından 1900 metre üzeri çim pistte oldukça başarılı olmasını beklediğim bir safkan olan Varan Efe, kısa mesafeli mücadelelerde de grubuna göre iyi performanslar sergileyebilen bir isim. Bugün Peri Lina'nın anne kardeşi Silk Road gibi bir ekürisi de var. İdman pistinde de sağlıklı görünen tayın maidene veda ettikten sonra kısa mesafede devam edeceğini de sanmıyorum. Bugün ekürisiyle birlikte kazanmaya yakın gördüğüm Varan Efe en iyi altılı tahminlerimde koşunun önde gelen ismidir. 

Annesi Kainat maidenden 2200 metre çim pistte çıkan ve bu kısrağın kazandığı iki yarışta 2000 metre üstü olan Şubartay, start aldığı koşularda da mesafe istediğini belli eden bir isim. Bugün değişen jokeyi ile farklı bir performans beklediğim safkanı günün bankosu olarak öneriyorum.

Eski günlerini aratan performanslar sergilese de kalitesiyle Çelikkalkan en iyi altılı tahminlerinde ön planda değerlendirilmesi gereken bir isim. Özellikle ön tarafta cereyan edecek bir Agah, Katı Semih çekişmesi olursa, ekmeğine yağ sürer. Katı Semih önde gitmeyi sevse de iki götürdüğü koşularda da başarılı oluyor. Ayrıca Agah da liderliği isteyen bir safkan olunca her zaman ısrar etmiyor. Bu yüzden önde götürebilirse de kazanma şansı doğacaktır.,

En iyi altılı tahminlerinin yer aldığı site için ehemmiyetini kavrayıp bizleri destekleyen tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar