Gazete At Yarışı Tahminleri

GAZETE AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Gazete At Yarışı Tahminleri Nedir?

At yarışları ülkemizde giderek yaygınlaşan, gelişen ve büyüyen bir sektör olarak büyük bir kitlenin ilgisini çekmekte ve oynanan bahis oyunları ile de ülke ekonomisine ciddi bir katkı sağlamaktadır. Türkiye Jokey Kulübü daima değişimi tercih ederek katılımcı sayısını artırmaya yönelik çalışmalar yaparken, gerek sosyal medya gerek web ortamı ve gerek de gazete ve bültenler aracılığı ile bu sosyal spor dalgalar halinde büyümeye ve tanınmaya devam ediyor.

Bugün at yarışı eki ya da sayfası bulunan gazetelerden Hürriyet, Akşam, Takvim, Sabah, Sözcü, Milliyet, Cumhuriyet, Güneş, Fanatik, Posta ve Sabah başta olmak üzere birçok ulusal gazete yarış severler tarafından yakından takip edilmektedir.
Gazete at yarışı tahminleri ile basın tahmin yarışmasına katılan yerel gazeteler ise şu şekildedir: Yeni Asır, İstanbul, Son Saat, Bizim Anadolu, Öncevatan, Yeni Çağrı, Antalya ve Bizim Sakarya gazeteleri.

Bu gazeteler bünyelerinde Ferdi Akıncı başta olmak üzere birçok uzman yazarı barındırmaktadır. Bunun yanı sıra at yarışı eki olan gazetelerde birçok yorumlu tahminin yanı sıra safkanların son gün galopları da yer almaktadır.

Gazete at yarışı tahminleri, sitemizde At Yarışı Yazarları Derneği ile eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. Sizler de her gün ziyarette bulunarak sitemizin galop, yorum, puanlama, at takip, kupon doldurma gibi birçok özelliğinin yanı sıra günlük gazete at yarışı tahminlerinden de faydalanabilirsiniz.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

YARIŞAN AT AİLESİ

Yorum Gönderme

0 Yorumlar