Gazete Tahminleri


Gazete tahminleri için doğru adrestesiniz. Sizinle paylaştığımız ve aşağıda yer alan bağlantı aracılığı ile doğrudan sayfaya yönlendirilecek ve dilediğiniz ile ilişkin verileri bulacaksınız. 


Khan Of Ghost, Crystal Clear ve Çelebi Cihan ile anneden kardeş olan Perandor verdiği ara sonrası gördüğü yarışın ardından çıktığı mücadelede beyaz bayrak ayna denemesinde bulundu ancak sonlarda nefes yönünden problem yaşadı. Bu kez daha hazır ve hafif sıkletle gireceği mücadelenin en şanslı ismidir. Uzun mesafeli çim pist koşularında bu tip rakipler arasında daima başarı beklediğim Bumerang, üst üste başarılı yarışlarıyla iyi bir form tuttuğunu da göstermiş oldu. Gazete tahminleri için koşunun sigortası olacağına inanıyorum.

Cochabamba uzun zamandır takibimde olan bir safkan ve banko önerdiğim bir yarışı da vardı. Bugün geçmiş koşularına kıyasla daha cazip atlar mücadele ediyor ve yarışın gidişatı da lehine olacak gibi duruyor. Furkan Yüksel'in bindiği safkanlar arasında gün içerisinde en şanslı isim olduğu da söylenebilir. İstanbul'da at binmeyen binicisinin idaresinde gazete tahminleri favori hanesinde değerlendirilmesinde fayda görüyorum.

Yarış seçilerek koşulan Bitcoin geçtiğimiz haftalarda Kısa Vadeli 8 mücadeleden kayıt sildirdi ve Akdeniz Derbisi'ni pas geçti. Gerçi Akdeniz Derbisi'nde şansı yok denecek kadar az. Son birinciliğinde de mesafeyi kısaltmıştı. Bugün daha kısa mesafede koşacak olsa da dişine göre rakipler arasında koşunun favorisidir. Süratli safkan Ömer İn My Heart, eğer önde Sumelhan tarafından rahat bırakılırsa, yarışı bir çırpıda bitirerek beyaz bayrak ayna yapabilir.

Günün dördüncü ayağında yakaladığı formla Yükselim, bence çok da istediği gibi seyretmeyecek mücadelede her şeye rağmen favorim. Startla beraber aldığı liderliği foto finiş çizgisine dek korumaya çalışacak olan Kadhan ve istediği şartları bulan Yoldaş küçük ve orta ölçekli kuponlar için daha sonraki ihtimallerdir.

Kazandığı koşular ve geçtiği rakipler göz önüne alındığında gazete tahminleri favorisi olmayı başından sonuna dek hak eden Nevhan, bomboş kilosuyla Efil Efil, beğendiğim safkanlar arasında olan katıldığı son dört koşu da ilgimi çeken Gölgeyele, kantarmasını sevdiği Müslüm Çelik'e geri dönen Süper Turbo ve her geçen gün daha iyi duruma gelmekle beraber son iki koşusundaki etkili sprintiyle Amasyalı benim bu koşu için tercihlerim olacak.

Gazete tahminleri son ayağında bugüne dek koştuğu üç yarışla da ilgimi çeken Aqua Man maidenden çıkmaya yakın gördüğüm safkan. Bu tay verdiği aranın ardından iki yarış gördü ve artık istediği kıvama da geldi. Ahmet Çelik'in de tercihi ile günün bankosu olarak öneriyorum.

Gazete tahminlerinde sürpriz sevenler için de bir tavsiyem olacak. Orjin bakımından bu mesafelere çok yatkın olan ve ilk startından bu yana takibimde olan Binizetoğlu son beşinciliğinde de dikkatimi çeken bir performansa imza attı. Bugün bu ayağa at yazmayı tercih edenlerin değerlendirmesini ve kaçıncı olursa olsun, ilk startı için takibe almanızı öneriyorum.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar