Gizli Eküri At Yarışı Tahminleri

Emek hırsızı ganyantime Gizli Eküri'nin hakkını yemiş, yıllarca sömürmüş ve faydalanmıştır. Bu sebeple yolları ayrılmış ve Gizli Eküri tahminleri Sihirli Kantarma'da yayınlanmaya başlamıştır.


Ganyantime 


Edebimizle yollarımızı ayırmayı denedik ama yapılan terbiyesizliklerin devam etmesi neticesinde bu açıklamayı yapma gereği duyduk.

Yaklaşık olarak üç buçuk yıldır yazarlık yaptığımız ve karşılığında bir tek kuruş dahi talep etmediğimiz Emek Hırsızı Ganyantime Gizli Eküri  isimli sitede şahsımıza yönelik yakın zamanda başlayan ve hâlâ devam etmekte olan saygısızlıklarla beraber yeni bir site açıp yolumuza bu şekilde devam etmeye karar verdik. Bundan böyle Sihirli Kantarma Altılı Ganyan Yorumları, Altılı Ganyan Analizleri, Altılı Ganyan Tahminleri ve sizler için seçtiğimiz özel safkanlar hakkındaki düşüncelerimiz www.sihirlikantarma.com da olacak.

Yazarlarımız Gizli Eküri, Saruhan Hepbay, Kara Kamçı, Selim Pusat ve Burak Canik azami gayret göstererek hazırladıkları altılı ganyan şablonlarını düzenli olarak sizlerle bu adres üzerinden paylaşacaklar.

Bizi seven, yıllardır ilgiyle takip eden; başarımızı takdir edip, başarısızlığımızda arkamızda duran takipçilerimizden de bir ricamız var. Emek Hırsızı Ganyantime Gizli Eküri isimli sitenin tüm sosyal medya hesaplarını takipten vazgeçerek bizlere destek olmanızı talep ediyoruz.

Tüm şifreler elimizde bulunmasına rağmen yani bugüne kadar girmiş olduğumuz tüm içerikleri silip Google indexlemesinden çıkarabilecek imkanımız varken ganyantime editörüne 'Hakkını helal et, biz kendi sitemizde devam ediyoruz'' diyerek yollarımızı ayırdık. Yıllardır, takipçilerimize ''reklamları beğenin editöre destek olun, tek geçim kaynağı bu'' şeklinde telkinlerde bulunarak destek olmaya çalıştık. Son sözlerimize karşılık almış olduğumuz tek cevap: Eyvallah. Ne bir teşekkür işittik ne de destek cümlesi. Biz buna da olsun dedik ve işimizi yapmaya başladık. Ardından ne mi oldu? Aşağıdaki resime dikkatli bakın. İşte bununla beraber bizim tavrımız ve duruşumuz değişti.Peki siz bu bağlantıya tıklayınca ne olacak? Emek Hırsızı Ganyantime Gizli Eküri  yönlendirileceksiniz. Yani şeref sınırlarını zorladığı gibi yarış severi aldatıp kandırmaktan da ar etmiyor. Düzenbazlığın kitabını yazıyor. Paylaşmış olduğu bağlantıda tahminlere girmek için tıklayınız yazıyor ve açılan pencerede ne Gizli Eküri ne Kara Kamçı ne de bir başkası var. Tek amacı +1 kişinin fazladan girmesi ve reklamlara tıklayıp gözünü doyurması.

Yıllardır elimizden geldiğince destek olmaya çalıştığımız bu nankör şahsiyet şerefsizleri bile utandıracak bir hareket yaparak vereceğimiz emeklere en başından ambargo koymaya çalıştı. Kendisinden kaldırmasını rica ettik ancak bunu her siteye yaptığını söyledi. Pazartesi gününden itibaren hukuki süreci başlatıp maddi manevi her türlü hakkımızı arayacağız. Emek Hırsızı Ganyantime Gizli Eküri o site açıldığı günden bu yana paylaşımda bulunuyor ve geldiği noktanın en büyük mimarı. Bu gerçek, dava sürecinde bilirkişi raporlarıyla tespit edilecek ve hak yerini bulacaktır. Bundan sonrasını yüce Türk adaletine bırakıyoruz.

Malum şahıs ise hakkında karalama kampanyası yürüttüğümüzü iddia ediyor; yıllardır hiçbir menfaat beklemeden, karşılık gözetmeden yaptıklarımız ve malum şahsın icraatları ortadayken bu hususta takdiri de sizlere bırakıyoruz. Hakkımızda söyleyebileceği tek kötü söz, sizlere sunabileceği bir yanlış hareket  ve paylaştıklarımıza verebileceği makul bir cevap varsa da hodri meydan diyoruz. Emek Hırsızı Ganyantime Gizli Eküri hakkında söyleyecek bir tek söz bulamamaktadır.

Kazancınız, sevincimizdir. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar