Gizli Eküri Tahminleri

Gizli Eküri altılı tahminleri ve at yarışı paylaşımları için sitemizi ziyaret edenlere sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.Gizli Eküri Altılı Tahminleri NedirGizli Eküri Altılı tahminleri 2012 yılından beri yarış severe ulaşmaktadır. Altılı ganyan tahminleri, at at yarışı yorumları, tekleri, bankoları ve yarış analizleri ile siteniz Sihirli Kantarma'da yazarlığa devam ediyor. Gizli Eküri'nin görüş ve önerileri için her gün sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Gizli Eküri altılı tahminleri 1986 doğumlu olmakla beraber at yarışları ile tanışması tıpkı abisi Kara Kamçı gibi çok erken yaşlarda olmuştur. Babasının oynadığı kuponları yatırması için göndermesi ile ganyan bayilerine aşina olan ve daha sonrasında ufak ufak yatırdığı kuponlarla müşterek bahislere katılmaya başlayan Gizli Eküri altılı tahminleri 1995 yılından beri atlarla iç içedir.

Daha önce bir başka at yarışı sitesinde Gizli eküri altılı tahminleri paylaşan yazarımız uzun yıllardır birçok başarılara imza atmış, banko önerdiği birçok bomba safkanla da yarış severin güven ve teveccühünü kazanmıştır. 2016 Nisan ayında 96 kuruş tutarındaki kuponuyla Ankara yarışlarında aldığı 32 bin TL ikramiye ise sosyal medyanın unutulmazları arasına girmiştir.

Daha taylık dönemlerinde ve hatta birçok safkan hiç koşmadan orjin bilgileri üzerinden yaptığı tespitlerle tanınan Gizli Eküri altılı tahminleri yakın tarihlerden örnek verilecek olursa bugüne dek Piano Sonata, Semend, Gazibora Khan, Denizim, Aşemez, Bayemir gibi atlar henüz piste bile çıkmadan kağıt üstünden yaptığı yorumları takipçileri ile paylaşarak ilerleyen dönemlerde haklı çıkmanın gururunu yaşamıştır. 

Gizli Eküri altılı tahminleri ilk yakaladığı altılı ganyanı ise bugünün tutarı ile 12 kuruşa bulmuştur. Melisatay ve Bozdağ'ın kazandığı programda günün son ayağını büyük bir heyecan ve zevkle izleyerek ilk kez altıda altı olmanın tarifsiz mutluluğunu yaşadığını belirtmektedir. 

Unutamadığı bir anısını sorduğumuzda ise ağabeyi Kara Kamçı'ya yatırmasını için verdiği ve tutmasına rağmen parasını alamadığı o günü anlatmaktadır. Kara Kamçı kuponu yatırmış, parayı tahsil etmiş ve gün sonunda sırra kadem basıp gece eve döndüğünde yatırmayı unuttuğunu söylemiştir. O dönem iki kardeş birbirine girse de hafızalarda tatlı bir anı olarak yer etmiş bir hadisedir. 

Gizli Eküri ve Kara Kamçı 2016 Eylül ayında kurduklar web siteleri Sihirli Kantarma ile yarış severlere ücret ve üyelik şartı gözetmeden bildiklerini, duyduklarını ve takip atlarını bir araya getirip oluşturdukları kuponlarla hizmet vermeye devam ediyorlar. 

Siz değerli dostlarımızdan talebimiz ise sitemizin tanıtımını yakın çevrenize yapmanız ve ailemizi büyütmemize katkı sağlamanız. Teşekkürler, iyi günler. 
Yorum Gönderme

0 Yorumlar