Gizli EküriGizli Eküri 

Yazarımız Gizli Eküri, siteniz Sihirli Kantarma'da tahmin ve yorumları ile sizinle beraber olmaya devam ediyor.

GİZLİ EKÜRİ İÇİN TIKLAYINIZ


Gizli Eküri

Ücretsiz at yarışı tahminleri, günün bomba yapabilecek safkanları, günün bankoları, günün tekleri ve yarış severin gözünden kaçan ince detayları sizinle paylaşmaya devam eden Gizli Eküri Twitter'dan sonra artık Facebookta da aktif.

Yazarımızın sosyal medya hesaplarına ulaşmak çok kolay. Facebook kullanan yarış severler Gizli Eküri şeklinde arama yaparak kendisine ulaşabilir, fikirlerini alabilir ve son dakika duyumlarını paylaşımlardan takip edebilir.

Twitter'da da dört yıldır @gizliekuri kullanıcı adı ile paylaşımlarda bulunan çok yüksek ganyanlı isimleri takipçileri ile paylaşarak defalarca kazanmalarına büyük katkı sağlayan Gizli Eküri güvenilirliği ve dürüstlüğü ile tanınıyor.

Yazarımızın altılı ganyan tahminlerini sitemiz üzerinden takip edebilir, paylaştığı kurgular hakkındaki her türlü düşüncenizi yorum bölümden aktarabilirsiniz.

Teknolojinin her geçen gün bir başka yeniliği hayatımıza katmasıyla at yarışı oynayan kitle ganyan bayilerinden sosyal medya ve web sitelerine geçiş yaptı. Girişimci olan ve at bilgisine güvenenler paralı yahut ücretsiz at yarışı tahmin sitesi açarken, atları takip etmeye veya koşuları izlemeye vakit bulamayanlar ya da çalıştıkları için bu işe ayıracak vakti olmayanlar da bu tarz platformlardan faydalanıyorlar. 

İlk zamanlarda tahminlerini kitlelere ulaştırma gayesi ile bu sayfalarda ortaya çıkan kişi ve profillerin sayısı bir elin beş parmağını geçmezken günümüzde bu sayı binleri bulmaktadır. Heveslenenler, teknolojinin imkanlarını geç fark edenler veya internet ile arayı yıllar sonra bulanların da bu alanlara geçiş yapması ile bir yandan güvenilir bilgiler aktarılırken diğer taraftan da bilgi kirliliği oluşmaktadır. Elbette bu durum olağanüstü bir kafa karışıklığı yaratmakta. Bu gibi durumlarda yarış severler takipçi ve etkileşim sayısı fazla olan kişilerle yıllardır tanınmış ve takipçilerinin takdirini kazanmış profillere yönelmekteler. 

Bununla birlikte son zamanlarda paralı sitelere üye olup paralı tahmin verme furyası başladı. Öncelikle kendisine Facebook ya da Twitter'da bir hesap açan kişiler buralarda kurdukları düzeneği hayata geçiriyor ve oradan buradan aldıkları atları paylaşarak kendilerine bir kitle edinmeye çalışıyorlar. Sonrasında ise whatsapp grubu, paralı site gibi oluşumlara yönelip adeta yarış severi bir kaz gibi yolmaya çalışıyorlar. 

Yazarımız Gizli Eküri'nin de amacı bu tip kişi ya kişilere karşı açtığı Sihirli Kantarma isimli web sitesi aracılığıyla fırsat vermeyerek bahislere katılanların mağduriyetinin önüne geçmek. Sizler de bilmediğiniz, tanımadığınız, güvenmediğiniz insanlara aldanarak paranızı kaptırmayınız ve sizler için çalışıp çabalayan, hiçbir karşılık beklemeden düşüncelerini paylaşan kişilere daha çok değer verin. 

Herkese iyi günler ve bol şans diliyorum.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar