İdman Pisti Programıİdman pisti ile artık galoplar daha şeffaf. Dileriz bu çalışma genişletilerek doğu illeri başta olmak üzere tüm hipodromalara yayılır. 

İDMAN PİSTİ PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZİdman Pisti Programı Nedir?

İdman pisti programı; İstanbul, Adana ve Ankara'da yarış hazırlıklarını yapan atların galoplarının video görüntülerini içerir. Yarış severler adına olumlu bir gelişme olan program at yarışı galopları alanında yeni bir ufuk açmıştır. 

Bu gelişmeyle beraber yarış severler koşular dahilinde mücadele edecek olan safkanların hazırlıklarında yaptıkları çalışmalara ilaveten canlı görüntülerini de idman pisti programında izleyerek son durumları hakkında daha iyi fikir sahibi olmaktadır. 

Atın kilo fazlası var mı? Aksiyonları nasıl, jokeyini ne kadar zorluyor; o dereceyi çalışarak mı, rahat mı yoksa çok rahat mı elde etti. Tüm bu kafa karıştıran sorulara daha berrak bir yanıt alınabiliyor.

Elbette her sistemde olduğu gibi burada da bazı aksaklıklar meydana gelmiyor değil; zaman zaman safkanların isimleri ya da numaraları karıştırılarak mağduriyete sebebiyet verilebiliyor. Yine de idman pisti programının eskiye nazaran çok daha mükemmel bir uygulama olduğu ve şeffaflaşma alanında Türkiye Jokey Kulübü'nün attığı önemli bir adımı ifade ettiği söylenebilir. 

At Yarışı Galopları 


At yarışı galopları; koşacak olan atların çeşitli mesafelerde gerçekleştirdikleri çalışmalardır. İstanbul, Adana ve Ankara pistlerinde safkanların yaptığı çalışmaların görüntüleri ve dereceleri sihirlikantarma.com da. Yapmanız gereken tek şey anasayfada yer alan üst menüdeki galoplar sekmesine tıklamak.
Bugün bizleri seyir zevki yüksek yarışlar bekliyor. Dokuz koşulu programda Kısa Vade 8 İstanbul Üniversite'si koşusunda AĞRI KESİCİ, İLGİLGE, BAYDARŞAH, METECİK gibi kaliteli dört ve yukarı on bir Arap atı birincilik için ter dökecek. Kısa Vade 8 Fethi Atan Koşusu'nda ise TRITON, AKDIAMOND, ZIPPY gibi yetenekli yedi 2 yaşlı İngiliz tayının mücadelesi nefesleri kesecek. Günün dokuzuncu ve son koşusuna gelindiğinde ise koştuğu yedi yarışın sadece birinde mağlup olan STORM GIRL birinciliklerine bir yenisini eklemek adına on yedi üç yaşlı dişi Arap tayı ile giriştiği rekabet sırasında nefesler tutulacak.

Ayrıca yarışların yapıldığı güne dair birçok ek bilgi de sitemizde mevcut; günün agf tablosu, at yarışı tahmin, yorum ve analizleri, yeni koşan yarış atları hakkında detaylı bilgilendirme, yurtdışı altılı ganyan tahminleri, yabancı yarışlar için uluslar arası tahmincilerin yorum ve görüşleri de dahil olmakla beraber saymakla bitiremediğimiz içeriğe her gün ücretsiz ulaşmak mümkün.

Şansınız bol bahtınız açık olsun.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar