Kara Kamçı Tahminleri


Kara Kamçı Altılı Tahminleri


KARA KAMÇI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZKara Kamçı Altılı Tahminleri

Kısa sürede yarış severlerin gözdesi haline gelen büyük altılıların müdavimi Kara Kamçı altılı ganyan tahminlerini, bankolarını, teklerini ve tüyolarını sitemiz Sihirli Kantarmada paylaşıyor. Kara Kamçı altılı tahminleri, altılı ganyan yorumu ve yarış analizleri için her gün sitemizi ziyaret edip ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

Kara Kamçı, yıllardır hem sosyal medya üzerinden hem de çeşitli web siteleri aracılığıyla Kara Kamçı Altılı tahminleri hiçbir yarış severden herhangi bir ücret ya da komisyon istemeden paylaşmaya devam ediyor. 

1984 doğumlu olan Kara Kamçı Altılı Tahminleri yaklaşık olarak 20 yıldır at yarışlarını takip etmekte, bugün anne yahut baba olarak kariyerini sürdüren isimleri yakından tanımaktadır. En sevdiği Arap atı Mirhat olan Kara Kamçı'nın İngilizler arasındaki tercihi de Johny Guitar'dır. 

Kara Kamçı Altılı Tahminleri unutmadığı yarış olarak Veliefendi Hipodromu'nda canlı olarak izleme fırsatı yakaladığı ve Çelikkan isimli safkanın beyaz bayrak ayna yaparak kazanıp Ayabakan gibi bir şampiyonu geride bıraktığı koşuyu göstermektedir. O gün için ''Ayabakan gibi bir kaliteyi canlı olarak izlemek adına erkenden hipodromun yolunu tuttum ve kuponlarımı doldurup sadece o koşunun başlaması için zamanın geçmesini beklemeye koyuldum. Ancak netice benim için tam bir hüsrandı ve ilk defa ve yalnızca bir kez izleme şansı bulduğum şampiyon ikincilikte kalmıştı'' demektedir. 

Kara Kamçı Altılı Tahminleri en komik anıları arasında ise kardeşiyle beraber Adana Hipodromu'na gittiği gün son ayağa dek ceplerinde olan paradan dönüş için gerekli olan dışındakileri kaybedip en son koşuda onu da ikili bahis oynayarak kaybetmelerini işaret etmektedir. Şükür ki o gün amcaları da hipodromdadır ve dönüş için onlara gerekli meblağı vermiştir. Buradan da anlaşılacağı üzere Kara Kamçı altılı tahminleri gözü karadır ve kuponları kaybetmek pahasına sürprizlerle doludur. Hedefi daima yüksek ikramiye ve aşırı heyecandır. 

2016 yılı Mayıs ayında nihai hedefine ulaşan ve sadece altı yarış severin doğru tahmin ettiği Ankara programından 218 bin TL ikramiye kazanan Kara Kamçı Altılı Tahminleri artık çıtayı biraz daha yükseltmiş ve tevziye tabi tutarın tamamına göz dikmiştir. O gün 120 TL civarı tutan tahminlerini herkesle paylaşan ancak kuponu büyütüp ortağıyla beraber yakalamasına karşın sitede verdiği oyun beşte kalmıştır. 

Sizde her gün Kara Kamçı Altılı Tahminleri için sitemize giriş yapabilir ve hiçbir ücret ödemeden tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz. 

Teşekkürler, bol şans.
Yorum Gönderme

0 Yorumlar