Uzundaki ilk yarışında iyice anlatıp banko verdiğim gün kazanan Emekyemez, o gün bizi 2000 TL ikramiye sahibi yapmıştı. Bugün de baktığımızda ön tarafta kendi halinde bir yarış yapacak olan safkan gruptan da derece olarak iyi. Jokeyi Tolga Yıldız'la bu kez de tam mesafesinde çıktığı gibi bitireceğini öngörüyor ve banko öneriyorum.

Gördüğü iki yarışla çok iyi duruma ulaştığını çalışmalarında belli eden Estigeçti bugün kendisi kadar iyi olan ekürisiyle birlikte koşacak. Bir de burada yarışa tempo verecek olan Nalezen var. O da Taniyitlerin atı. Ben onun bu iki eküriye öncülük edeceğini ve de düzlüğe kadar yarışın temposunu onlara göre ayarlamaya çalışacağını düşünüyorum. İstanbul sentetik pistinde ekürisiyle birlikte sahaya gelip bir tane kısa çalışmada 600 metrede 28 - 41 rahat yapan ve de arkasından 1200 metrede 26 - 1.09 - 1.25 rahat yapan Estigeçti'nin bugün kendisi gibi koşarak kazanan olmasını bekliyorum.

Yabancı yarışlarda koşacak atların kendi ülkelerindeki açılış ganyanlarını görmek isteyenler BURAYA tıklayabilirler. Aynı zamanda yerli yarışlar için kendi belirlediğimiz puanlamalar da var.

Her zaman olduğu gibi reklamlar konusundaki desteğinizi bekliyoruz. Engelleyici uygulamalar kullanmadan sitemizden faydalanan ve de destek olmak için elinden geleni yapanlara teşekkürler. Herkese bol şans.