Son Dakika At Yarışı Tahminleri

Son dakika at yarışı tahminleri sitemize hoş geldiniz. Sizler için en doğru tahmin ve görüşlerin hazırlanıp ücretsiz olarak paylaşıldığı tek platform olan Yarışan At sizinle tanışmaktan çok memnun. Aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak sitemizin tüm içeriklerinden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. 


Açık 2 yarışta elde ettiği dördüncülük oldukça kıymetli olan safkan bugün daha düşük seviye rakiplerle mücadele edecek. Kilosu ağır olduğundan mesafenin kısalması da ayrı bir avantaj teşkil ediyor. İdman pistindeki çalışmasında 27 // 55 rahat yaparken oldukça akışlı görünen safkan güne tekle başlamak isteyenler tarafından riske girilebilecek bir isim.

Kolay tempoda gerçekleştirdiği 27 // 54 işinde form durumu iyi görünen safkan Hışman Çizik'le de iyi bir uyum yakaladı. Anne hattından ötürü uzuna daha yatkın olduğunu düşündüğüm kısrağı ilerleyen günlerde o şartlarda da kollamak lazım. İstanbul'daki son ikinciliğinin ardından bir de Kocaeli'de yarış gören safkan bu kez maidenden çıkmaya yakın olup denk grupta son dakika at yarışı tahminlerinde günün de bankosudur.

Sitemizi desteklemekten imtina etmeyen değerli dostlarımıza teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Son yarışında ağır kilosundan çok etkilenen Find The Way, bu sefer çok daha iyi bir şekilde hazırlandığı koşuda Selim Kaya'yla koşacak. Onun anadan kardeşi olan Here To Fly'ın da Selim Kaya'yla çok iyi yarışları vardı. Rakiplerin çoğu da epeydir koşmuyor. Onlara göre daha hazır olan safkan küçük kuponlara tek atılabilir.

Şahinter'i son dakika at yarışı tahminleri yarışında sürprizken birinci sıradan vermiştim ve de o gün altılıyı yakalamıştık. İstanbul'daki 1200 metrelik çalışmasında yaptığı 28 - 1.08 - 1.23 derecesiyle formunun en üst seviyede olduğunu da bizlere gösteriyor. Birçoğu daha formunu bulmamış atlar içinde bugün de kazanacağından şüphem yok. Günün son dakika at yarışı tahminleri bankosu olarak yazılabilir.

Armondo ve Güneyli gibi safkanlarla anneden kardeş olan Torcularis, İstanbul'da Magnus'u geçme başarısı göstermişti. Bugün dengi grubu mesafesinde ve sevdiği pistte denk getiren safkanın koşudan birincilikle ayrılmasını bekliyor ve günün de bankosu olarak öneriyorum.

Son startında sert grupta bitirebileceği en iyi yerde bitiren Ünlüoğlu, her geçen gün üzerine biraz daha koyarak koşuyor. Ağır kilosuna rağmen bu grupta koşunun sigorta ismidir. Kısa süre önce jokeyi Kadir Tokaçoğlu idaresinde benzer grubu gerisinde gerisinde bırakan Ağapersen, uygun şartlarda bir kez daha buluştuğu binicisiyle son dakika at yarışı tahminleri küçük kuponlardaki yerini almalı.

Annesi Ferayi; Yılmabaşar, Dede Sabri ve Enderefe gibi safkanlarla anneden kardeş olan Çaltepe gördüğü yarışların ardından sürekli ilerlettiği formu ile kazanacak kıvama geldi. Uzayan ancak lehine olduğunu düşündüğüm mesafede Demirturbo'yu çok kaçırmadan düzlüğe gelerek koşuyu lehine çevirmesini bilecektir. Günün son dakika at yarışı tahminleri ikinci bankosu olarak kuponlarda yer verilebilir.

Son dakika at yarışı tahminleri sitemize verdiğiniz destekten ötürü çok teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar