Ücretsiz At Yarışı TahminleriÜcretsiz At Yarışı Tahminleri Sitesi'ne hoş geldiniz. Sitemizde yer alan reklamlardan gelir elde ettiğimiz için yayınlanan tüm tahmin ve paylaşımlardan bütün yarış severler ücret ödemeden ve üyelik işlemi gerçekleştirmeden dilediğince faydalanmakta özgürdür. Aşağıdaki bağlantılardan alakalı olan ile tıkladığınızda tahminler ve diğer tüm paylaşımlara ulaşabilirsiniz. Şansınız bol olsun.

ÜCRETSİZ AT YARIŞI TAHMİNLER İÇİN TIKLAYINIZ


Ücretsiz At Yarışı Tahminleri Nedir?Ücretsiz at yarışı tahminleri; altılı ganyan oynayan yarış severlerin kupon doldururken faydalandıkları fikir ve görüşlerdir. Bu yorumlar konusunda uzman kişiler tarafından yapılarak oluşturulan kuponlar desteklenmektedir. 

At yarışları, sonuca birçok değişkenin etki ettiği ve neticeyi önceden kestirmek adına yapılan tüm çalışma ve araştırmalara rağmen şans faktörünün de ön planda olduğu bir bahis oyunudur. Bu sebepten ötürü sitemiz sihirli kantarma garantisi olmayan bir hususta herhangi bir şekilde yarış severlerden ücret yahut üyelik talep etmemektedir. Ücretsiz at yarışı tahminleri daima temel ilkemizdir.

Daimi yazarlarımız Gizli Eküri, Kara Kamçı, Yeni Nalkapon ve Bankocu'nun günlük tahmin, yorum ve ücretsiz at yarışı tahminleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.
At Yarışlarında Niçin Garanti Yoktur?


Çünkü yarış öncesinde ve içerisinde birçok faktör sonucu etkilemektedir. Yazmış olduğunuz safkan starttan çıkmayabilir, binicisini üzerinden atabilir. Ne kadar hazır olursa olsun yahut jokeyi ne kadar iyi binerse binsin trafik sonucu yaşayabilir ya da bir başka safkan tarafından faullere maruz bırakılarak koşuyu birincilik dışında bir derece ile bitirebilir. Bu konuyu örneklendirmemiz gerekirse geçtiğimiz yıllarda Kuloğlu isimli safkan yarışa sürdirek favori olarak katılmasına rağmen dışarıya sapmış ve net sonuncu olarak bitirmişti. Bu sebeplerden dolayı ücretsiz at yarışı tahminleri daima yarış severin tek tercihi olmalıdır.

Elbette olabilir. Mesela; safkanın yem sorunu vardır. Yemini yemiyordur ve bundan sizin haberiniz olmayabilir. Belki de atın koşmasına engel teşkil etmemekle beraber performansını olumsuz etkileyebilecek bir sağlık sorunu vardır ve yine aynı şekilde bu durumdan haberdar olamayabilirsiniz.

Bu ve buna benzer bir çok etken yarışlarda söz sahibidir. Şans sizinleyse ve o gün her şey düşündüğünüz gibi gerçekleşirse altılı ganyanı doğru tahmin etmeniz mümkündür. Ücretsiz at yarışı tahminleri de garantisi olmayan bir paylaşım türüdür ama dürüstlük tek ilkemizdir.

Ücretsiz at yarışı tahminleri sitemiz Sihirli Kantarma daima yarış severin hizmetindedir. Yerli ve yabancı yarışlarda; Elazığ, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adana, Ankara, İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir programlarında ücretsiz at yarışı tahminleri, sonuçlar, bülten tahminleri, gazetelerin paylaşımları, yarış yazarlarının görüşleri, istatistikler ve takı değiştiren atlara ilave olarak ilk defa piste çıkıp yarış hayatına başlayacak olan atların detaylı orjin bilgileri ve TJK genel hükümler gereği son 20 yarış kuralına tabi olan atların son durumuna ilişkin tüm bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar