Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün sana verdiğim müthiş Kocaeli kurgumda müthiş favorim Silent Scream'in ayağına suikast yapılmış olması mümkün. En az 10 boy fark atacakken birden tökezledi. Gözümden kaçtığını sanma. 

Akşam üstü kahvede oturmuş bir yandan Çaykur Rıza'nın hürmetini göstermek için önüme koyduğu ikramları mideme indirirken öbür taraftan da emekli takımını taş konkende söğüşlüyordum. Birden son teknoloji telefonumun üstünde gizli arama yazdı. Kimden geldiğini biliyordum. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim topladığı istihbaratı kriptolu gizli mesajla bana verecekti. Hemen kapının önüne çıktım. Bir sandalye çektim. Puromu yakıp ayak ayak üstüne attım. Bu defaki kriptolu mesajı çok açıktı. Gizli aramayı bitirirken ona bir ders vermiş olmam söz konusu. ''Dayım ense traşı oldum. Berbere usturayla alma makine kullan dememe rağmen, önce kesip sonra da kolonyayla canımı yaktığı söylentileri doğrudur. Sonra da yüksek sesle ona bağırmış olmam da mümkün. Ellerinden öperim, şansın bol ola.'' İşte yeğenim görüyorsun. Yancı Hikmet bile kriptolu mesajın ilk kısmını on iki dakikada çözdü. Bunu kabullenmem mümkün değil. İkinci kısmını çözmek için de benim gibi çok iyi gavurca bilmek lazım. Zor zamanlar için ceketimin iç cebinde taşıdığım Türkçe'den gavurcaya olan lügatı çıkarıp hemen işi bitirdim. TJK Reisi'nin bir oyun yapması mümkün değil haberin ola. Onlar da yarın bankolarımı yazacak. 

Sitedeki yeğenlerime acil koduyla gönderdiğim müthiş kurgumla cebini şişirmeyi hedefliyorum. Sen de üstün altılı bilgimi söğüşledikten sonra tıklamanı unutma. Yoksa bu değirmen dönmez, darabayı kapatır giderim bu böyle biline. Sen de her gün ganyanda ''Acaba dayım bugün kimi banko yazdı?' diye kara kara düşünürken ben elimdeki tutmuş altılı kuponlarını ganyana yollayıp keyif kahvemi içerim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Günün son ayağında koşudan çıkartılan (5)  yerine (7) numara eklenmiştir. Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

1.4.2.6.5.7
4 USTURA BANKO
6.3.4.2.5
1.3.4.5
8.1.4.5.9
2 HIGH LEVEL // 9.7

42 TL // 126 TL