ASALETİM TARTIŞILMAZ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim müthiş çalışmış, topladığı istihbaratlarla cebini şişirmem an meselesi, haberin ola. Akşam yine köprü altında yardakçılarına ikişer bira yanına 200 gram fıstık ısmarlaman mümkün. 

Dün öğlen bana gizli bir arama yapan Cemo yeğenim kıriptolu gizli mesajını istediğim gibi zorlaştırmış. ''Dayım, alfa bir erkek olarak gerçek kızların peşinde olduğum, vampirlerin kafasını kesmek için karşı gümüş kılıcımı kullandığım söylentileri doğrudur. Ama bir görsen burada lokum gibi kızlar var. İstanbul'da o kadar yoktur. Senin asaletin tartışılmaz sana her yer İzmir'' dedi. Yeğenim bu kıriptolu gizli mesajı çözmek için kahvede 20 kişilik ekip kurdum. TJK Reisi'nin işi artık çok zor. Kimi vereceğimi önceden bilememesi mümkün. Bundan sonra cebini şişirip şişirip gezdireceğim seni. Mahalle takımından Sülün Nihat, Dinazor Ali, Goril Sedat, Bukalemun Arif; süper zeka yeğenlerimden Kompiter Cengiz, şifre kırıcı heykır Kemal, bomba imha uzmanı fünye Vedat, Çaykur Rıza, kahvecinin çırağı, gavurcayı süper konuşan İspanyol Mehmet, Yancı Hikmet, Erkete Orhan'la beraber onların yardakçıları bana çalışıyor. Gece üçe kadar çalışıp kıriptolu mesajı çözdüler. Favorilerime dikkat et. 

Olmuyor yeğen olmuyor. Benim sitedeki yeğenlerim gecesini gündüzüne katıyor. Sayfalarını doldurmak için yavuklularıyla ters düşüyor. Ama sen ne yapıyorsun? Onların 24 saat döktüğü teri görmezden geliyorsun. Sayfalara girip müthiş kurguları söğüşledikten sonra hiçbir şey olmamış gibi çıkıp gidiyorsun. Desteği kim yapacak yeğenim? Bu değirmen nasıl dönecek? Bunu kabullenmem mümkün değil. Benim adım sürpriz soyadım bomba bu böyle biline. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

5.3.7 // 1.6
1.5.8.6.7.4
1.6 // 5

2.5.3.2
1.3.6 // 2.5
9 ASİLRENK BANKO


30.24 TL // 126 TL