Nasılsın yeğenim, iyi misin? Mükemmelliğim yine üstümde haberin ola. Bugün Alman İstihbaratından dostum Şutıbırt'la gizli bir görüşme yaptım. İngilizlerin peşime taktığı süper ajan Ceymis Bond'un şeceresini döktürdüm. Artık onu çok iyi tanıyorum. Sonra da İtalyan mafyasından Domuz Deviren Cilberto'yla Şampanya Patlatan Federiko'ya acil kodlu bir top secret mesaj gönderdim. İlk uçakla İstanbul'a gelmelerini, beni ortadan kaldırmak için peşime düşen ajanları anlattım. Onlar bana tek bir cevap verdiler: Emrin başımızın üstüne Dayı. Her an her şey olabilir. İngilizlere bir pakedin içinde ajanlarının kellesini göndermem an meselesi. Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın.

Aldığım istihbarata göre bugün müthiş bankom Haskaya resital yapacakmış. Gizli görüşme yaptığım Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim kısık sesle konuştu. Anladığım kadarıyla fazla yayılıp ortaklarımızın çoğalmasını istemiyor. Ama Dayın senden bu gizli bilgileri saklamıyor, kıymetini bil. 

Bugün misafirlerim var yeğenim. İtalyan mafyasını ağırlamam lazım. Don Pito Carlo'yu getirmemeleri için de onlara özel bir talimat verdim. Kelle koltukta gezerken bir de onun hovardalıklarıyla uğraşmam mümkün değil. Mahalleden cakamdan geçilmez. Elinde uzilerle İtalyan mafyasının birini sağıma öbürünü de soluma takarım. Janti takımımı giyip fötür şapkamı takarım. Üstüne bir pardesü çekip kollarımı çıkartır, omuzuma atarım. Etrafa korku salan yürüyüşümle de Ceymis Bond'u korkutup kaçırırım. Eğer benimle çatışmayı göze alırsa, dedeleri gibi onu da yok ettikten sonra ayağına taş bağlayıp Dardanella'nın soğuk sularına atarım. Gücüm tartışılmaz. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Benden haber bekle. Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1.5
9.6.11.1

1 HASKAYA BANKO
1.2.4.3.5
8.4.3.1.10

5.10.11.3.6.2.8.1

112 TL