Adana At Yarışı Tahminleri

Adana at yarışı tahminleri, sonuçları, galopları, altılı ganyan ve yabancı yarış içerikleriyle ücretsiz bir şekilde buluşacağınız sitemize hoş geldiniz. 


Adana At Yarışı TahminleriAdana Akdeniz bölgemizde yer alan nadide bir ilimizdir ve Türkiye genelindeki dokuz yarış pistinin bir tanesi de buradadır. Kış sezonunda gerçekleşen yarış programlarına ev sahipliği yapmakta ve birçok şampiyonun sahaya ilk kez indiği pist olma özelliği taşımaktadır. 

Yazarlarımızdan Teoman 01 geçmişte at sahipliği yapan ve Adanalı bir yarış severdir. Bu yüzden de bu ildeki istihbarat ağı ile güvenilir oyunlar paylaşmaktadır. At sahibi ve antrenör dostları aracılığı ile atlar hakkında son dakika bilgilerini ulaşmakta ve az kişinin bildiği detaylara yorumlarında yer vermektedir. Onun ilettiği Adana at yarışı tahminleri merakla beklenmekte ve geç yayınlanması halinde birçok kişi tarafından yatırılacak olan kupon son dakikaya bırakılmaktadır.

Son yıllarda yapılan düzenleme ile ışıklandırmaya sahip olan ve gece koşularına da yer verilen Adana at yarışı tahminleri böylelikle çağın standartlarını yakalamış oldu.  

Bugüne kadar Adana'da yarış hayatına başlayıp akıllarda önemli bir yer eden yakın tarih atlarının başında Maracaibo gösterilebilir. Maracaibo erkek tay deneme koşusunda 1.34.12lik bir derece gerçekleştirerek kalitesini ortaya koymuş ve Gazi Koşusu'nun en büyük adayı olmuştur ancak hemen öncesinde ahırlar bölgesindeki ışıklandırmadan ürkerek ayaklarını ahır kapaklarına vurmak suretiyle sakatlanmıştır. Sonrasında birkaç kez piste çıkıp başarısız olmasının ertesinde ise uyutularak yaşamına son verilmiştir. Adana at yarışı tahminleri denildiğinde akla gelen en önemli atlardandır. 

Hiçbir ücret ödemeden herhangi bir üyelik işlemi gerçekleştirmeden siteniz Sihirli Kantarma'da yazarlarımızın Adana at yarışı tahminleri ulaşmanız mümkün.

Sitemizde Tahmin Dışında Başka Paylaşımlar Var Mı?

Sihirli Kantarma'da, Adana at yarışı tahminleri hakkında her türlü bilgi mevcut. Son yıllarda gerçekleştiren koşulardan elde edilen veriler ışığında hazırlanan istatistiki bilgiler, yarış hayatına yeni başlayan tayların pedigri analizleri, orjin bilgileri, mesafe yatkınlıkları, pist uyumları ve yakın akrabalarının elde ettiği başarılar; ulusal gazetelerin günlük at yarışı tahminleri, tanınmış at yarışı sitelerinin günübirlik tahminleri, son yirmi yarış şartı dikkate alınarak hazırlanan yarış hayatı riskli atlar içeriğimiz düzenli olarak paylaşılmaktadır. Ayrıca yabancı yarışlarda kaynak bakımından çok geniş bir yelpaze sunulmaktadır.


ADANA YEŞİLOBA HİPODROMU

Adana at yarışı tahminleri Yeşiloba Hipodromu'nda yapılan yarışlar üzerine yapılmaktadır.  Yeşiloba Hipodromu, altı yüz altmış altı dönümlük bir alana kurulan hipodrom yerleşkesi Adana - Mersin E-5 Karayolu üzerinde bulunmakla beraber Adana şehir merkezine 12 km uzaklıktadır.

Adana'da 1962 yılında havaalanı yöresinde düzenlenmeye başlayan at yarışları kısa bir zaman zarfı içerisinde bugünkü konumuna taşınmıştır. Adana Hipodromu kurulduğundan bugüne dek 1800 metre uzunluğunda ve 25 metre genişliğindeki kum pistte yarışlar düzenlenmektedir. Çim pist ise 1996 yılında bitirilmesine rağmen ilk çim yarışları 1998 senesinde yapılmıştır. 15 metre genişliğe ve 1400 metre uzunluğa sahip idman pisti ise 2000 yılında hizmete sokulmuştur.
Yorum Gönderme

0 Yorumlar