Altılı ganyan tüyolarında ilk önce yaklaşık olarak 5 aydır start almasa da Flashing Girl bu grubun üstünde bir safkan. Önde Coogeneration, Cheri Cheri Lady'ye yeterli derece rahatsızlık verirse, son metrelerdeki etkili sprintiyle koşuyu lehine çevirmesini bekliyorum. Safkan idman pistinde de hazırlık ve genel görüntü bakımından çok iyi duruyor. Kantarmasını yakından tanıyan binicisi Ahmet Çelik'le günün sürprizlerinden birine imza atabilir.
Start aldığı son koşuda Afrikaander'den numarayı alamaması bir yana bu gruptaki rakiplerinden daha sert isimlerle karşılaşan Gökyüzü, bu defa çoğunluğu daha zayıf rakiplerden oluşan bir grupla mücadele edecek. Dış kulvardan çıkacak olan safkan önlere doldurup alacağı liderliği son metrelere dek koruyarak bitiriş çizgisini rakiplerinden önde geçecektir. Gizli Eküri tahminlerinde bütün ayaklarda şans tanıdığım atların büyük kısmı hakkında yorum yapıldığından sadece bankom hakkında yorumda bulunacağım. Bunun yerine Adana için daha geniş yorumlu bir altılı ganyan tüyoları paylaşacağım.

Kazandığı son üç yarışında her mesafede iyi koştuğunu gösteren Over Clouds, geçtiği atlar bakımından da kalitesini ispatladı. Bugünkü rakiplere baktığımızda da kendisini çok zorlayabilecek bir at olmadığını görüyoruz. Bursa'daki 800 metrelik çalışmasındaki 24 - 50 çok rahat derecesiyle de formda olduğunu belli etmesi ve de Selim Kaya gibi bir jokeyle koşmasıyla yine kazanacağına inandığım safkanı ben de herkes gibi banko yazacağım. Altılı ganyan tüyoları sitemize destek verenlere teşekkürler. Herkese bol şans.

Altılı ganyan tüyolarımın bu kısmında çok kolay kazandığı son koşusundan sonra daha da basitleşen rakiplerle koşacak olan Haskaya normalde kazanır ama dünden sonra Selim Kaya'ya güvenim kalmadı. Yine de koşuya baktığımda doğru düzgün geçebilecek bir at göremiyorum. Turgay Başkan'la Village Hoff için tempo çok yavaş kalacak, Apophis de bana kalırsa, Haskaya'yı geçemez. Batalla kaçacak ama Haskaya onun istediği gibi götürmesine izin vermeyecektir. Bu sebepten her şeye rağmen herkes gibi ben de Haskaya'dan birincilik bekliyorum.

Beşinci ayağa baktığımızda İzmir'den gelen Young Bond'un ve de son ikinci olduğu yarışta edindiğim izlenimle Just Run'ın formları çok iyi. Young Bound eğer ki Red Rebel'den sıyrılıp ön tarafda tempoyu koyarsa, kazanabilir. Diğer türlüsünde Just Run'ı çok şanslı görüyorum. Küçük kuponlarda altılı ganyan tüyoları olarak ikisi yeter gibi.