Son dakika gelişmelerinden, altılı yorumlarından, çıkan atlarla beraber yapılan kurgu değişikliklerden ve yayınlanan tahminlerden haberdar olmak için bizi Facebook'ta takip edebilirsiniz. Siteden çıkmadan bu işlemi yapmak için cep telefonlarından girenler sayfanın alt tarafına doğru ilerleyebilir. Bilgisayarla sitemizi ziyaret edenler ise sağ tarafta Facebook beğen butonunu görebilirler.


Evvelki sene Adana'da iyi koşan Bumerang sene başında Urfa'da iki yarışta da çok iyi değildi. Sonrasında Adana'ya tekrar gelip Lady Ceylinin az farklı arkasından üçüncülük yaptı. Gökhan Kocakaya bu ananın olduğu Babamerdan'la da kazandı. İlk defa binse de daha önce beraberce koşmuş gibi hissettirecektir. Bu sebepten favorim olacak.

Açık yarışı çok kolay kazanan Bitcoin bugün de Ömer İn My Heart'ın çok hızlı götüreceği yarışta sprintiyle en şanslı at. Küçük sorunları olduğunu işittiğim ama kalitesi tartışılmaz Cooger ve de son olarak çok iyi durumdaki Has Yağız küçük kuponlara önerimdir. Dördüncü ayak altılı yorumlarım bu gruptaki çoğu atı daha evvelinde geçen Oğuzboylu'yla 1000 metredeki galobunda 27 - 1.10 rahat yapan Dedeseydo arasından en az hatayla gidenin kazanmasını bekliyorum. Koşudaki sürprizi eski durumuna ulaşan Derinmavi yapabilir.

Son yarışında geriden çok iyi sprint yapıp dördüncü olan Rumet, bir kere daha sevdiği uzun mesafede koşacak olmasıyla favorim. Tek rakip gördüğüm at da bir kez o da daha tayken bu mesalerde koşmuş olup hem anadan hem de babadan uzuncu olan Talia Hanım'dır. Altılı yorumlarımda son ayaktan iki atla çıkmayı planlıyorum; Birincisi şimdiye kadar daha da iyi atlarla koşan Umutçiçeği, bugün tam mesafesinde hem de Gökhan Kocakaya'yla koşacak. Gruba baktığımızda ekürilerle Yırtlaz dışında tehlike yaratacak bir at da yok.

Dün zor duran iki bankoyu çok iyi anlatıp yarışları milim milim koşturup Kocaeli altılısını bulan Gizli Eküri'yi tebrik ederim. Gizli Eküri Adana tahminlerini şuraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Altılı yorumlarını bulduğunuz Yarışan At'ın gider ve masraflarını reklam gelirlerinden elde ettiğini unutmadan engelleyiciler kullanmayan herkese teşekkürler. Bu şekil destekleriniz bizim için önemli. Bol şans. Grup 1 Ayasofya Koşusu galibi Serenara ile anneden kardeş olan safkan 60 kg sıkletle çok iyi işlere imza atmış. 600 metre - 23 // 35 rahat şeklinde iki dereceli çalışması bulunan tay iç kulvar avantajıyla iyi yer tutup idman pistindeki görüntüsünü de sahaya yansıtabilirse, günün bombasını yapabilir.

Atakan Cem Dağdeviren'in itina ile hazırladığı safkan bir Distorted Humor temsilcisi olan Jimmy Creed'in oğlu. Bildiğiniz üzere Good Curry'nin ikinci babası da Distorted Humor. Kısrak babası da tıpkı Kozbeyi gibi Tiznow olan safkanın ilerleyen dönemlerde uzun mesafelerde daha etkili olmasını beklesem de Şartlı -1 koşuda bunun sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. İstirahat döneminin ardından iyi bir hazırlık dönemi geçiren safkana bugün Gökhan Gökçe binmiş ki bence kantarmasını en iyi okuyan jokey de o. Altılı yorumlarında son olarak ağır kanlı safkan düzlüğü çok gerilerde dönmezse bugün bulduğu denk gruptan ağır kilosuna rağmen birincilik çıkarabilecek güçte.

Son startında da ön sıradan tavsiye ettiğim safkan oldukça cazip durumdaydı ancak sonlarda güçlü gelen Taşkesen'e direnememişti. Bugün Özcan Yıldırım'ın daha dikkatli davranıp öne sarkma konusunda aceleci olmayacağını düşünüyorum. Free Power ve Moi Jizni ikilisini çok kaçırmadan takip ederek düzlük üzerinde sonuca gitmesini beklediğim safkanı düşük bütçeli kurgulara altılı yorumlarımda tek olarak öneriyorum.