At tahmin sitemize hoş geldiniz. Bilgisayarlar için sağ köşede, cep telefonları için tahminlerimin biraz altında olan FACEBOOK beğeni butonundan sayfamızı beğenerek son dakika bilgileri ve paylaşımlarından haberdar olabilirsiniz. İzmir'de zayıf programı cazip hale getirebilecek safkanlar üzerinde yoğunlaştım.


Bu yıl koştuğu iki yarışta da rakipleriyle arasına kasaba kuran safkanın buradaki en ciddi rakibi olan Çaltepe de beş ay ara sonrasında pistlere dönüyor. Onun da hazırlıkları yeterli ve iyi görünüyor ancak Memduhağa aynı seviyede bir at ve nefes yönünden daha iyi durumda. Bu yüzden at tahminde sürdürdüğü iyi formla rakibinden bir adım önde olduğu söylenebilir. Uzun mesafeyi de çok rahat koşmasını beklediğim safkan zaten günün de kalesi ancak biz ikramiyeyi daha cazip getirmek için geniş kuponlarda yıkılmasını bekleyeceğiz.

Bugün Candadaş önde yalnız da kalsa, Aksakallı ona pres de yapsa son üçüncülüğünde kazanacak duruma geldiğini gösteren safkan usta jokeyi ile aradaki 5 kglık farkı en iyi şekilde değerlendirerek foto finiş çizgisini önde geçecektir.

İstanbul'da iştirak ettiği 2000 metre mesafeli mücadelede bir içeri bir dışarı yalpalayan safkan, benim daha önce ilerisi için umutlu olduğumu söylediğim Megaladon'a çok az farkla geçilmişti. Bugün at tahminde gerçek potansiyelini sergilemesini beklediğim mücadeleye Bursa iç pistinde dereceli işlerle hazırlanan safkanı dengi grupta günün bankosu olarak öneriyorum.

Değerli dostlar, beni artık tanıyorsunuz; at tahminimde, zayıf programlarda ters bir banko bulup diğer ayaklarda cazip atlar arıyorum. 10 TL vereceğini düşündüğüm programda da 100.000 TL dağıtmasını umduğum bültende de tavrım bu yönde. Öteki türlü zaten gazeteyi elinize alsanız %75 atı tek atarsınız. Ben takibimde olan, gücüne inandığım ya da artık kazanmasını beklediğim safkanlar üzerinde durmayı ve sizlerin de takip listesine sokmayı seviyorum. Sitemizde yer alan diğer kardeşimiz Serkan Yaşar bana oranla daha makul, ayakları yere basan kuponlar yapıyor. Onun da görüşlerine muhakkak her gün bakmanızı tavsiye ediyorum. 

Beni uzun zamandır takip edenler bilir; at tahminde yılda en az bir defa büyük ikramiye bulurum. Ben sürpriz atları seviyorum; sizlere buradan bilgisini verdiğim sürpriz atların %60ı o gün tabelaya giremese de bir sonraki yarışını kazanıyor. Bu tescilli bir durum. Tavsiye ettiğimiz gün zaten biz başarılı oluyoruz. Yorumlarımda ''Takip Atım'', ''Günün Sürprizi'', ''Günün Bombası'' şeklinde belirttiğim atları takip listelerinize alırken, bazen bankomda dahi yazdığım ''çimde, uzunda ya da kumda daha iyi koşacaktır'' bilgilerini de notlarınız arasına alın. Orjin konusundaki başarım hakkında tevazu göstermeyeceğim. Yıllardır belgeli, ispatlı nice şampiyonları daha koştuğu ilk günden duyurduk ya da handikap yarışlardan çekip Grup 1 koşturduk. 

Bu kapsamda at tahminlerimi bir bilgi kitapçığı gibi de değerlendirmenizi öneriyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.