At Yarışı Orjin Bilgileri

At Yarışı Orjin Bilgileri 

At yarışı orjin bilgileri ve pedigri analizi için doğru adrestesiniz. Teşekkür ediyoruz. 

At Yarışı Orjin Bilgileri


At yarışı orjin bilgileri oldukça önemlidir. Bir safkanın pedigri özelliklerini bilmek, yakın akrabalarını tanımak, koşan kardeşlerinin yarış performanslarına vakıf olmak bir yarış severe büyük katkı sağlar. Mesela ilk kez koşan bir atın uzuncu mu yoksa kısacı mı olduğunu tahmin etmek yani mesafe yatkınlığı konusunda fikir sahibi olmak çok önemlidir. Eğer uzuna gidiyorsa kısa mesafede şansı düşük olur. Bunun istisnaları vardır ama istisnalar kaideleri bozmaz.

Yazarımız Gizli Eküri ilk kez koşan tayların at yarışı orjin bilgileri hakkında detaylı bilgileri sitemizde tay analizleri başlığı altında sizlerle paylaşmaktadır. At yarışı orjin bilgileri için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.


Neyi Amaçlıyoruz?

Buradaki amacımız sizlerin safkanlar hakkında genel bir bilgi sahibi olmanızı sağlamak ve ileriye dönük olarak çıkabileceği nokta ve başarılı olabileceği şartları kestirmenizi sağlamak. Mesela 1200 metre mesafeli bir kum yarışında başarısız olan tayın uzuna çıktığında iyi koşacağını önceden bilmenin yahut tahmin etmenin kupon oluştururken size sağlayacağı faydayı bir düşünün. İşte biz bu gaye ile içeriklerimizi hazırlıyoruz. Bu sebepten sizlere düzenli olarak sunduğumuz ve içinde birçok bilgiyi barındıran at yarışı orjin bilgileri büyük öneme sahiptir. 

Hangi Bilgileri Paylaşıyoruz?

Tayların annelerinin koşu kariyeri ve yakın akrabalarını, eğer varsa koşan kardeşlerinin sergiledikleri performansları ve hangi mesafelerde başarılı oldukları. Orjin olarak süratli mi yoksa soğukkanlı mı olduğu ya da şöyle diyelim sprinter mi yoksa kaçak mı olduğu hususlarında bilgi paylaşımı yapıyoruz. Ayrıca eşleşme olarak akrabalarını da inceliyoruz. Yani şöyle diyelim; Always A Classic ile Perfect Storm kızı daha önce çiftleşmiş mi ve varsa koşan tayları neler yapmışa dair tüm at yarışı orjin bilgileri sitemizde erişmeniz mümkün.İthal Atların Bilgileri Var Mı?

Elbette var. Uluslar arası alanda bu hususta hizmet veren siteleri tek tek gezerek aynen tıpkı yerli safkanlar için verdiğimiz bilgilerin aynısını sizler için yazıyoruz.

Gerçekten de at yarışı orjin bilgileri sayfamızı iyi kullanan yarış sever dostlarımız bu işten çok kârlı çıkmaktadır. İlk koşusunda çim pistte start alan bir at başarısız olsa bile sunduğumuz detaylarda kum piste yatkın olduğunu söylemişsek sabırla bu şartlarda koşmasını bekleyip sürprize imza attığı gün doğru numarayı işaretleyen kişi sayısı oldukça fazladır. Ayrıca hep kısa koşan bir tay uzun mesafeye ilk defa çıktığında da benzer şekilde sürprizleri tespit etmek açısından at yarışı orjin bilgileri bulunmaz bir nimettir. 

Umarız siz de doğru şekilde kullanır ve sağladığınız fayda ile güzel ikramiyeler almaya hak kazanırsınız. Çabalarımızın boşa gitmediğini görmek inanın bizi çok mutlu ediyor.

İyi çalışmalar.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar