En Son

Post Top Ad

27 Mart 2019 Çarşamba

At Yarışı Tahmini


At yarışı tahmini her gün sitemizde ücretsiz olarak paylaşılmaktadır. Sizler de bizleri takip ederek bu tahmin ve içeriklerden dilediğinizce faydalanabilirsiniz. 


Son ikinciliğinde at yarışı tahmininde de bahsettiğim ve yaşadığı trafik sorunu ve binicisinin kötü idaresinden dolayı ikincilikte kalan Günbike, güçlü orjinini henüz sahaya yansıtamasa da bu tarz gruplarda daima söz sahibi olabilecek potansiyelde. Kariyerinin başlarında çim pistte başarılı yarışlara imza atan Derindeniz, uzun bir ara vermiş olsa da bu koşu için gerçekleştirdiği uzun işleriyle açıklarını da gidermiş görünüyor. Bugün yarışı sürprizini gerçekleştirmeye aday görüyorum.

Birkaç yarıştır takibimde olan Lifetime nihayet binicisini buldu. Yükselen formu ve dişine göre rakipleri arasında start alacak olan safkan koşunun önde gelen ismidir. Kıpırdanan Brave Apte, binicisi değişmiş gibi dursa da daha önce de bir arada olduğu Hışman Çizikle koşuya iştirak edecek olan ve kısa mesafedeki son etkili ikinciliği ile Ceylinim, bu koşuya dereceli işlerle girecek olup geçtiğimiz yıllarda daha üst gruplarda etkili olan Molto Bene ve at yarışı tahmini için bahsi geçen iyi orjininin yanı sıra son startında elde ettiği tabela değerli duran Kemancı Kız ve son koşuları etkili olan Totem benim bu ayak için tercihlerim olacak.

Günün at yarışı tahmininde benim açımdan en ilgi çekici yarışı olan üçüncü ayakta taylığında çim koşarken uzun mesafe sentetik pistte daha etkili olacağını üstüne basa basa söylediğim ve nihayetinde beni haklı çıkaran Agera, şampiyon jokeyi ile koşunun favorisidir. Kendisi kadar beğendiğim ekürisi ile Mühendis ve Tendürek dördüncüsü Magnus rakip olarak değerlendirilebilir.

Uzun mesafeli son koşusu gücüne ölçü olmayan ve daha önce kısa mesafede çok daha güçlü rakipleriyle mücadele eden Furi, bugün dengi grupta start alacak olup startla beraber aldığı liderliği foto finiş çizgisine kadar korumasını beklediğim isimdir. At yarışı tahminimde günün sığınma limanı olarak gördüğüm safkanı alternatif tek olarak öneriyorum.

Aybars, şimdiye dek daima uzun mesafede başarılı olsa da tam kardeşi Mctamer, İzmir'de, kısa mesafede üst üste iki defa starttan çıktığı gibi bitirirdi. İdman pistinde 800 metre 23 // 48lik bir derece gerçekleştirirken birlikte çalıştığı Eren Efendi'yi adeta ezen safkanın bugün kardeşine benzer bir şekilde beyaz bayrak ayna deneyeceğini düşünüyorum. Böyle bir durumda at yarışı tahmininde Makambo'nun ikili mücadeleye girmeyerek iki üç gitmesini de bekleyebiliriz. Form durumunu çok beğendiğim Aybars'ın bugün bu koşudan birincilikle ayrılmasını bekliyor ve günün de bankosu olarak öneriyorum.

Günün son ayağında istikrarlı yarışlarıyla Kurabiye Canavarı ve Tumbulyalaz ikilisi küçük ve orta ölçekli kuponlar için yeterli görünüyor.

Değerli dostlar at yarşı tahmini sitemiz için sizlerin reklam tıklamalarının önemi çok büyük. Bu konuda duyarlı olduğunuz için teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar