Banko altılı tahminleri sitesinde yeni sekmede açma hatası ve de telefonlarda 'MENÜ'nün görülme sorunu vardı. Buna ilave olarak da sayfaların kendilerini yenilemesi özelliği kaldırıldı. Sizden gelen geri dönüşlerin bizim için önemi çok büyük. Siteyle alakalı düşüncelerinizi bize yazmaktan çekinmeyin. Yazdığını bütün yorumlar yönetim ekranından direk okunuyor. Özel talebi olanlara da mail aracılığıyla ulaşım sağlanıyor. Bu site yarış severler için açıldı ve de onların istediği gibi dizayn edilecek. Bu yüzden bir şey yazmaktan, istemekten, söylemekten geri durmayın.


FACEBOOK sayfamızı beğenmeniz de çok kolay. Bilgisayardan girenler ana ekranın sağ tarafında beğenme butonunu görebilir. Telefondan girenler de sayfanın altına doğru inerse, karşılarına çıkacaktır.


Banko altılı tahminlerim şu şekilde; Son yarışını kazanan ama aprantisinin yaptığı faulden sebep geriye atılan Power King bu defa usta jokeyiyle çıktığı gibi bitirmeye yakın gördüğüm at. Bu koşuda Power King'in hızına yetişebilecek başka bir at yok. Tempoyu çok yükseltip sonlara gelindiğinde dayanabilen Power King ilk atım olacak.

Bu seneki banko altılı tahminleri iki yarışının birinde 14 boy, öbüründe 9 boy fark yapan Memduhağa şimdi uzunda koşacak. Babası Özhaber'in de anası Cerenim'in de uzunda koşan atları var. Yine kaliteli olan Çaltepe de burada koşacak ama beş ay sonrasında birden uzun mesafede koşmak onun için nasıl bir sonuç verir bilmiyorum. Bu yüzden ben çok iyi formuyla Memduhağa'yı banko yazacağım. Maşallah Özcan Yıldırım'da son zamanlarda çok yarış kazanıyor. Daha dün iki tane grup koşu kazandı.

Bugün banko altılı tahminlerinde her zamanki gibi Candadaş kaçacak ama Aksakallı son koşusundaki gibi önlerde gidecek mi? Eğer giderse onların hemen arkasında bekleyecek olan El Nino bu yarışın kazananı olacaktır. Ben Aksakallı'nın en kötüsü ikinci gidip Candadaş'ın da temposunu yükseltmesini bekliyorum. Bu sebepten son üçüncülüğünün arkasından çalışmalarında da ilerleme gördüğüm safkanı alternatif tek yazacağım. Eğer Candadaş istediği tempolarda gitmesine izin verilirse, koşuyu bitirebilir. Yarışın sürprizini üstü üstüne yaptığı 1000 - 1200 metrelik galoplarıyla çok iyi hazırlanan ve de kuvvetli sprint atan Turkish Legend olur.

Banko altılı tahminleri beşinci ayaktaki atların hepsi de ilk kez uzun mesafede koşacaklar. Bu sebepten sürpriz bir atın gelmesi şansıda var. Scoutleo, Perfect Runner ve Urla Karası daha evvelinde uzunda koştular. Ben uzunda yarışlar kazanan Angel Horse'la anadan kardeş olan ve de gösterilen yarışlardan sonra formu yükselen Angel Of Death'i ilk at olarak yazacağım. Arka arkaya kazanarak kalitesini bize gösteren Lead Soldier ve de İstanbul'da 2000 metrede iyi bir yarış yapan Urla Karası küçük kuponlar için rakiplerim olacak.

Son ayakta, bu kez daha iyi koşacağına inandığım İnnovation ve de geçen defa zorlanmadan kazanan Safnur'u yine illk planda tutuyorum. Kazandığı üç yarışla kendini gösteren ve de bu defa Gökhan Kocakaya'nın bindiği Giallo Ragazza'yla ağır kilolar altında yaptığı çalışmalarla hazırlanan Oya bu ayak için tuttuğum atlardır.

Banko altılı tahminleri sitesinde gösterilen reklamlar Google olduğunan içeriğinde virüs yoktur. Bu sebepten emeğe saygı kapmasında engelleyiciler kullanmazsanız site olarak bizi sevindirirsiniz. Herkese bol şans.