Bugünkü at yarışı tahminleri için en doğru site olan Yarışan At'a hoşgeldiniz. 
İlk ayakta çimde çok daha iyi koşacak olduğuna inandığım Koçulaş'tan sürpriz bekliyorum. Aynı şekilde çimde daha iyi olmasını beklediğim Torcularis, uzunda iyi koşacağını düşündüğüm Görkem ve de ikinci olduğu son yarıştan sonra Golden Ship küçük kuponlara yetecek gibi duruyor.

İkinci ayakta bugünkü at yarışı tahminleri ile ilgili olarak son yarışlarında ilgimi çeken ve de bugün favori durumunda olan Big Albatros'la Alaskan Lady'ye ilave olarak ilk defa koşacak olsa da iyi orjinli Piece Of fire'la üç ay sonra koşacak olup sürpriz beklediğim Kara Şeker de yazıp küçük kuponda bu ayağı geçeceğim. Üçüncü ayakta çok formda olan Ünlüoğlu ve eski günlerine dönmeyen başlayan Ağapersen'den birinin kazanacağına inanıyorum. Bu ayakta az at yazarak daha karışık koşulardaki şansımı artırmayı planlıyorum.

Üstü üstüne yaptığı ikinciliklerle formuna kavuştuğunu gösteren Çaltepe, kendisi gibi formu çok iyi olan ve de bu sene en çok yarış kazanan jokey olan Gökhan Kocakaya'nın binmesiyle zayıf gördüğüm grupta herkes gibi benimde en güvendiğim at ve de bankomdur.

Bugünkü at yarışı tahminleri için çimde iyi yarışları olan Gülüşlü, bu pistte iyi koşacağına inandığım ve de bir de yarış kazanmışlığı olan Demirpoyrazım, kazandığı koşudaki görüntüsüyle Pişkin Kız, daha evvelinde bu grupları geçen Biana ve de tam bir çimci olduğunu düşündüğüm Marengo'yu da yazıp bu ayaktan çıkacağım.

Son ayakta koşan Glen, evvelki senelerde Ankara ve de İstanbul'da üst gruplarda koşmuştu. Geçen sene de uzun ara verip yıla açık koşuyla başlamış çok fark yemeden beşinci olmuştu. Bu defa da benzer şekilde bir geri dönüş yaparsa, kazanabilir. Oğlum Murat da üst gruptaki atlar içinde iyi yarışları olan bir at. Onun verdiği ara 1 yıla yakın olsa da kalitesiyle yazılır. Yine iyi atlar Griffon ve de yarış görüp nefes açan Write To Ellie de küçük kuponlara yazılmalıdır.

İlk ayakta bugünkü at yarışı tahminleri için yarışa baktığımızda Turgut Usta'nın ön tarafta rahatça bir yarış yapabileceğini görüyoruz. Bu sebepten çıktığı gibi bitirebileceğine inanıyorum. İkinci ayakta koşan Berengül üstü üstüne yaptığı birinciliklerde çok iyi atları geçti. Her geçen günde de daha iyi koşmaya başladı. Bugünkü rakiplerde çok zorlayacak türden değil. Ön tarafa gelmek yerine biraz gerilerde bekleyip Nalezen'in kaçmasına izin verip son metrelerde yapacağı sprintle kazanacaktır.

Yaşı ilerlemiş olsa da kaliteli Gümbürgümbür kendisini iyi tanıyan jokey Mehmet Kaya'yla ilk atım olacak. Son koşusunda eski formunu bulduğu gösteren Babaarif'le üst üstüne kazandığı yarışlarda çok ilgimi çeken ve de bugün ön taraftaki tempo da işine yarayacak olan Emirsoy'la bu ayaktan çıkabiliriz.

İstanbul'daki iyi yarışlarından sonra Kocaeli'ne gelen ve de daha evvelinde hem İzmir hem de Bursa kumunda koşup başarılı olan Çıksalın benim favorim. Yarışın istediği gibi gideceğini düşündüğüm Princess Di, kazandığı koşuyla eski formuna dönen Veliaht Betül'le koşunun sürprizini beklediğim Cep Durak da ekleyerek bu ayaktan da çıkabiliriz. Bugünkü at yarışı tahminleri son ayakta ilk atım Asilrenk olacak. Mavranın ana baba bir kardeşi olan safkanın mesafenin uzamasıyla daha da iyi koşmasını bekliyorum. İstanbulda yaptğı çalışmasındaki 26 - 55 hafif rahat dereceli galobuyla da bana güven verdi.