Diyarbakır At Yarışı Tahminleri

Diyarbakır at yarışı tahminleri, sonuçlar, canlı izle, galoplar, istatistikler ve birçok paylaşımı bulabileceğiniz ücretsiz sitemize hoş geldiniz, sefa getirdiniz. Teşekkürler, bol şans. 
Diyarbakır At Yarışı Tahminleri


Tüm Doğu illerinde olduğu gibi Sihirli Kantarma, Diyarbakır at yarışı tahminleri ile yarış severlerin yanında yer almaya devam ediyor. Hem de ne bir üyelik ne de ücret talebi var. Sadece yarış severin kazanmasına destek olma amacıyla kurulan sitemize hoş geldiniz.

Diyarbakır yarışları da diğer doğu illeri gibi mimlenmiştir. Çok sık yaşanan jokey hataları, bir önceki yarışında  adeta kanatlanan bir atın benzer grupta katıldığı bir sonraki koşusunda adının duyulmaması, yarış severin tabiriyle ''satış koşuları''nın çokluğu, jokeylerin lakayit at binişleri gibi birçok sebepten ötürü buralardan uzak durulduğu ve oynanan bahis miktarlarının küçük kaldığı bir gerçektir. Bu yüzdendir ki bu hipodroma ve Elazığ, Şanlıurfa yarışlarında dair toplanan para düşük ve tevziye azdır. Ancak ayak oyunlarının çokluğundan ötürü, kurulu yarışları tabiri caizse denk getirenler yüksek ikramiyeler almaktadır. 

Buradan varılması gereken sonuç; at yarışlarından zevk alan ve tam manasıyla yarış sever olan kişiler küçük kuponlarla takip amacı güderken, para kazanma gayesiyle yaklaşanlara bu bölgelerde dağıtılan yüksek ikramiyeler cazip gelmektedir. Bu iller gerçek gayesinden çıkmış ve at yarışlarını bir kumar statüsüne taşımıştır. Türkiye Jokey Kulübü'nün derhal duruma el atması, yarışlarda kazanan ata dağıtılan ikramiyeleri artırması, koşu kalitesini yükseltmeli ve sınıf atlarla iyi ekürileri bu bölgelere çekmelidir. Dünyanın birçok ülkesinde bu böyledir. 

Sitemiz yazarları da Diyarbakır at yarışı tahminleri konusunda pek istekli değiller. Kendilerinden böyle bir talepte bulunduğumuzda uzak durmak istediklerini ve ne kadar çalışma yapsalar da hiçbir yarışın kafalarındaki gibi koşulmadığını söylüyorlar. Biz de bu sebepten ötürü, diğer yarış yazarlarının, bültenlerin tahminlerini sizlere iletiyoruz. 


Diyarbakır Yarışlarına İlişkin Diğer Paylaşımlarımız Neler?

Koşu İstatistikleri, yarış hayatı riskli atlar, bülten ve yazarların at yarışı tahminleri, gazetelerin at yarışı tahminleri; Beygir, Liderform, Yarış Dergisi ve Spor X gibi sitelerin Diyarbakır at yarışı tahminleri, tay analizleri ve daha fazla bizde mevcut.DİYARBAKIR HİPODROMU

Yaklaşık olarak 1.500.000 metrekarelik bir arsa üzerine kurulan Diyarbakır Hipodromu, şehir merkezinden 22 kmlik bir mesafe kadar uzakta yer almaktadır. Yarış severler için ayrılan tribün bölümü 1.350 kişi kapasiteli olup hipodrom dahilinde idare binası, tribün binası, eyerleme, doping binası, at hastanesi, at rampası ve güvenlik binası da inşa edilmiştir.

Hipodromda gerçekleştirilen yarışlar sadece kum pistte yapılmaktadır. Bu pistin uzunluğu ise 1600 metre olup 20 metre genişliğe sahiptir.

Diyarbakır at yarışı tahminleri için sitemize her zaman girebilir ve çevrenizdeki kişilere de önerebilirsiniz. Sağ olun, var olun. 
Yorum Gönderme

0 Yorumlar