En iyi at yarışı tahminlerini ücretsiz olarak bulabileceğiniz sitemize hoş geldiniz. Lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak günün at yarışı tahminlerine göz atın.


İllaki hafızasında canlananlar çıkacaktır; en iyi at yarışı tahminlerimde daha ilk defa koştuğu gün sıralamada sonuncu atken size banko vermiştim. Çok kötü koşmuş ve de beni üzmüştü ama şimdi bakıldığında Bursa'da herkesin diline düştü. Sahipleri o kadar güveniyor ki ilk koşusundan sonra hiç maiden yarışlara sokmadılar. Koştuğu atlar Nakıt, Harputlununoğlu, Junior Dancer, Santa Rua, Casanova, Büyükajiba, Karadamar, Junior Zappa, Quaviy. İlerleyen zamanda çok daha iyi atlarla da göreceğimizden eminim. Bugünkü aprantisi Furkan Him de gözüme hep antrenör Sabri Arslan'ın atlarına binerken takılıyor.

Buradan benim; anladığım hiçbir sorunu olmadığı ve de çim yarışlarına kadar da üstü üstüne koşturulmayacağı. Bugün 51.5 kilogram gibi bomboş bir sıkletle ve de güvendiğim aprantisiyle günün bankosu olarak önereceğim.

Son yarışında, en iyi at yarışı tahminlerinde yüksek AGFli at yanında banko verdiğim Queen Of Proti o günkü yarışında çok uzak fark yapmıştı. Zaten ben de yorumumda bu grupla ilgisi yok, diye söylemiştim. Dediğim gibi de koşup kazandı. Bugün de biraz zorlaşan rakipleri olsa da benim ilk sıradan yazacağım at olacak. Baby Azra da ilk koşusunda kazandı ve de o gün yine altılıyı bulmuştuk. Her ikisinin de hazırlıkları çok güzel. Yanlarına bir de çok formda olan Mehmet Kaya'yla koşacak olan ve de son koşan 4 atının ikisi kazanan Elif Kaya atlarından biri olan Çıldır Gölü'nü yazabiliriz.

Bu grupta kaliteli olan iki at var onlar da bunlar. Lexington Fire zaten bize sürekli para kazandırıyor. Bugün en iyi at yarışı tahminlerimde kendisi gibi İstanbul'dan gelen ve de geçen yıl onun gibi güçlü atlarla koşan bir rakibi olacak. Koşunun da hızlı gideceğini düşünecek olursak; Lexington Fire'ın istediği olacağını söyleyebiliriz. Acceleration da bazen kaçan bazen de bekleyen bir at ama son yarışlarında beklemişti. Onun da bekleyerek geriden gelmeyi seçeceğini düşünüyorum.

En iyi at yarışı tahminlerimde kalan üç ayakta sürpriz arayacağım. Zaten hepsini de kapattım. Eğer ki beşinci ayakta bir aksilik olmazsa, altılımın tutacağına inanıyorum. Bizi desteklemek maksadıyla reklam engelleyicilerinizi kapatmayı unutmayın. Herkese bol şans.