Gazete At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok
Gazete at yarışı tahminleri için doğru adrestesiniz ve tek yapmanız gereken aşağıda yer alan bağlantıya tıklamak.
İlk ayakta tam mesafesine çıkan Bülent ilk atım olacak. Gökhan Kocakaya'yla da iyi anlaşıyor. Tam da bu mesafede kazanıp KV yarışta üçüncü olan Gülüşlü ve de çıktığı gibi bitirmeye çalışacak olan Demirpoyrazım yazarak gazete at yarışı tahminlerinde küçük kuponlarda buradan çıkabiliriz.

Üçüncü ayakta Lead Soldier ve de Muammer Bey gibi atları geçen Over Clouds alternatif tekim olacak. Halis Karataş'ın da binmesiyle güvenimin daha da arttığı safkanın bana göre tek rakibi çok formda olan Safnur'dur.

Gazete at yarışı tahminlerinde bu ayakta Tarıkhan'a karşı çok iyi mücadele verip ikinci olan Yılmabaşar, bu defa o kadar iyi rakiplerin olmadığı koşuda ilk atım olacak. Yarışın temposunu verecek Kızılhan ve de üstü üstüne iyi yarışlar yapıp dikkat çeken My Sultan bu koşuda yeterli gibi.

Kazanıp maidenden çıkmak istediğini son koşusunda belli eden Red Winner bu defa Halis Karataş'la koşacak. O günkü yarışta içeride değil de dışarıda olsa belki de kazanacaktı. Üç hafta dinlenip bu yarışa hazırlık yapan safkanın kazanacağına inancım tam olup bankomdur.

İlk ayakta ikisi de koşudaki diğer atlarda daha iyi yarışlar yapan Direktör'le Demanoğlu yazarak küçük kuponlarda buradan çıkılabilir. Direktör maidende çok kaldı, Demanoğlu da Müslüm Baydan'ın üzerinde durduğu bir at.

Lost Amigos bende günün bankosu olacak. 8 ay sonra 59,5 kilogram ağırlık altında çıktığı yarıştaki yarım boy farklı ikinciliğinden sonra koşacağını günü bekliyordum. Daha evvelinde İstanbul'da Çıksalın, İndian Dady, Eco Lion, Junior Dancer, Secret Victory, Kralsın gibi bana göre burada koşan atlardan daha iyi olan safkanlarla koşup iyi de dereceler yapan Lost Amigos'un nefeslendikten sonra gireceği bu yarışta kazanan olmasını bekliyorum.

Üçüncü ayakta gazete at yarışı tahminlerinde yine çıktığı gibi bitirmeye çalışacak olan Arrow, uzunda iyi koşan ve de KV yarışta Arrow'un arkasından ikinci olan Malones'le buradaki iyi atlardan biri olan Unchained Melody yazarsak kapatmış oluruz.

Kazanıp eski günlerine döneceğini gösteren Gökyüzü'yle onun arkasından ikinci olan ve de çimde de iyi koştuğunu bir daha gösteren Fahrenheit küçük kuponlara yeterlidir.

Gazete at yarışı tahminleri için her gün sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Tüm yarış sever dostlarımızın şansı bol olsun.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder