Gulfstream at yarışı tahminlerinde ilk ayak yaklaşık 200 gündür koşmamasına rağmen uzun zamandır idmanda olan ve iyi dereceler çıkaran My Miss Lily, geçtiğimiz yıl Nisan ayında Grup 2 Gazelle Stakes'i kazanırken, Mother Goes Stakes'i de üçüncü olarak bitirmiş. Son galobunda 1000 metreyi 58.94'le bitiren safkanın kusursuz işleri olduğunu söyleyebiliriz. Amerika'nın liste başı jokeyi İrad Ortiz ile günün bankosu olarak öneriyoruz.Grup 2 Gazelle Stakes (6 numaralı safkan)


Bu koşuya yedek olarak katılan safkan muhtemelen yarışlar kuma dönerse, koşuya iştirak edecek. Süratli safkan Trev dört ay ara sonrası girdiği mücadeleden iyi bir ikincilik çıkardı. O gün liderliği rakibine bırakarak ikincilikte giden Trev, düzlüğe gelindiğinde dışa çıkıp ataklarına başladı. Genel görüntü itibariyle jokeyinin safkanı çok sıkmak istemediğini söyleyebiliriz. Bu defa pist kuma dönerse, farklı bir performans sergileyecektir.

 İlk startında sürpriz durumdayken önlere yakın giden safkan düzlükte bir ara liderliği almasına rağmen geriden gelen rakiplerine direnemeyerek üçüncü oldu. Bugün daha başarılı ve tecrübeli jokeyinin idaresinde start alacak olan Crupis Pizza Dom kum ve çimde sürdürdüğü düzenli idmanlarıyla koşuya hazır görünüyor. Gulfstream at yarışı tahminleri orjin bakımından da hem çimde hem de kumda başarı gösterecek yapıdaki safkanı her iki pist için de ön planda tutuyoruz.
Dün çim pist koşullarını göz önünde bulundurup iyi hazırlandığımız Gulfstream at yarışı tahminleri programında güzel bir kurgu sunmuştuk ancak yarışlar kuma alınınca bütün emeklerimizin ziyan olduğunu söyleyebiliriz. Bu defa hem çim pist hem de kum pist için iki farklı şablon çıkararak bir nevi koruma kalkanı oluşturduk. Umarız  sizlere faydası dokunur. Şansınız bol olsun.

Gulfstream at yarışı tahminleri koşuların kum piste alınması durumunda çim koşularından çıkan atlar da olacak ve kupon tutarı daha da düşecektir. Dileyenler çıkarılan safkanların yerine kendi ilavelerini yapabilirler.