Günün bankosu tercihimiz emekyemezden yana olacak. 8 TL gibi düşük bir meblağa bulduğumuz Bursa programında ilk kez uzuna çıktığında banko olarak değerlendirdiğim safkan bugün de önde pek rahatsız edilmeden düzlüğe kadar gelip muhtemelen ikincilikte giden Larvotto ve hemen gerisinden atağa kalkacak olan Atakan Abi'ye cevap vererek fotoya uzanacaktır.

Bugün Atasoy için biçilmiş kaftan bir yarış var. Önde Nasuhoğlu'nu bırakıp hemen gerisine yatacak olan safkanın geçtiğimiz yıl bu koşuyu Yılmabaşar önünde kazanırkenki taktiğiyle düzlükte öne gelip aldığı avansı fotoya kadar korumaya çalışacağına inanıyorum. Genel puanlamada üçüncü sırada yer verilen safkan Tarıkhan ve Yılmabaşar'ın ön plana çıktığı az atlı koşuda günün sürprizini yapabilir.
Değerli dostlar sitemizi desteklemeyi ihmal etmeyin. İlerleyen günlerde daha kaliteli sunumlarımız olacak. En başta da söylediğim gibi sitemiz barındırdığı içerik potansiyelinin %25 ile çalışıyor. Hedefimiz at yarışlarında tek adres olmak. Herkese teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.
Sitenin galop bölümü bu gece mobil görünüme geçecek. Artık telefonlarınızdan daha rahat bir şekilde kullanabileceksiniz. Bununla beraber üyelik ücreti diye bir şey yok ve olmayacak değerli dostlar. Bildiğiniz gibi bizim sistemimiz reklam tıklamalarından elde edilen gelir üzerine kurulu ve az ya da çok olması fark etmeden yetiyor. Site dönsün, masrafları karşılansın kâfi. Hedefimiz para kazanmaktan önce hayallerimizi gerçekleştirmek ve bizim hayalimiz; 100.000 yarış severin tek bir çatı altında toplandığı bir siteye sahip olmak.
Yarınki tahminlerimde neden üye olmanızı istediğimizi size anlatacağım. Bu sitede yarışseverin faydasına işlemeyecek hiçbir sistem yok. Ancak henüz yayına sokmadığımız ve hazırlık aşamasında olan sayfaları açıklamak istemiyorum. Bildiğiniz üzere sanal platformlarda fikir çok önemli. Fikirlerimizin yayına geçmeden ve geçtikten sonra çalınmasını istemiyorum. Bu konuda bize duyduğunuz güvenden ötürü de teşekkür ediyorum.