En Son

Post Top Ad

26 Mart 2019 Salı

İzmir At Yarışı Tahminleri


GRAY TAIL: İlk koşusundan bu yana kalitesini gözler önüne seren Gray Tail, Adana'da Açık 3 mücadeledeki üçüncülüğünün ardından İzmir'de Grup 2 Alsancak Koşusu'nda Lead Soldier gibi bir safkanın dibinde bitirirken, kalite isimleri gerisinde bıraktı. Bugün Halis Karataş'ın yokluğunda daimi jokeyi Nevzat Avcı idaresinde piste çıkıp zayıf rakiplerinin arasında kolay bir birincilik almasını bekliyorum.

Günün ilk ayağında start alan ve son startında ikinci ayakta koşan Özerdinç'e kaybederken çok iyi performans sergileyen Kızılçakır,  uzun mesafede daha başarılı olacağına inandığım Demirpoyrazım ve kalite safkan Pomalin; daha önce çok sürpriz konumdayken %3 AGF ile banko yazıp ekmeğini yediğimiz ve bu koşu için yapmış olduğu hazırlıklarında farklı gördüğüm Kürşat Baba ile formunu bulduğunu gösteren kalite safkan Özerdinç; Bursa'da binicisi Onur Atmaca ile çalışıp iyi dereceli bir galobun ardından birlikte İzmir'e gelen ve bu gruba gücünün yeteceğine inanadığım Rabia Hanım; Kadir Tokaçoğlu'nun tercih etmesi bir yana 1200 metrede 1.24 derece çıkararak buraya hazırlanan ve mesafenin de tam istediği gibi olduğunu düşündüğüm Romeo; koştuğu yarışların ardından pişkin duruma gelen Brave Actress ile son koşusunda sert rakibe avlanarak ikincilikte kalan Big Albatros kuponlarda muhakkak yer alması gerektiğine inandığım isimler. 

Günün sürprizleri ise ikinci ayakta koşan ve daha önce benzer denklikteki gruplarda enteresan sonuçlar alan Agenor ile günün son ayağında start alan ve son koşusunda favori olarak önerdiğim Prenses Utkun'dan gelebilir.

Adana'ya daha detaylı bir çalışma yaptığım için İzmir programını biraz özet biçiminde geçtim. İlerleyen saatlerde o şablonum ve yorumlarım da yayınlanacak.

Değerli dostlar bugün sizden gelen dilek ve şikayetler doğrultusunda sitemizde bazı iyileştirmelere yapacağız. Özellikle mobil versiyon meselesi çözülecek ve daha kolay okunabilecek bir sisteme geçilecek. Sizlerden her zamanki gibi talebimiz bizleri desteklemeniz. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar