Keenland At Yarışı Tahminleri

Hiç yorum yok

Günün birinci koşusunda 9 yaşlı safkan Montclair çok formda ve ön planda tutulan bir safkan ve öne yakın gitmeyi seven sprinter bir yapısı var. İkiliyi bozmayacağını düşünüyoruz.
MONTCLAIR SON KOŞUSU (6 NUMARALI SAFKAN -Beyaz forma ve kırmızı yeşil kep)

2. KOŞU 
Günün ilk ayağında öne çıkan üç safkan var; Starship Reina, Mischief Mass ve Viva Forever. Starship Reina, Mischieff Mass, Amaluna ve Magalie son koşularında bir araya gelmişler ve Starship Reina'nın beyaz bayrak ayna denemesi sonlarda Mischier Mass'ın kuvvetli ataklarıyla sonuçsuz kalmış. Biz burada temponun Viva Forever ve Amaluna için düşük kalacağını düşünüyoruz çünkü yine Starship Reina'nın önde bomboş kalacağı bir koşu olacak. Ancak bu kez Emisael Jaramillo daha kontrollü giderek Mischief'e fırsat tanımayacağını düşünüyor ve ilk ayaktan risk almak isteyenler için tek olarak öneriyoruz. Amaluna rakiplerini çok kaçırmazsa, sürpriz bir sonuca imza atabilir.
STARSHIP REINA GALOPLARI;
STARSHIP REINA - MISSCHIEF MASS - AMALUNA YARIŞI
( Starship 3 numaralı kaçak at - Mischief Mass 5 numara - beyaz forma - Amaluna 8 numaralı safkan)

3. KOŞU

Burada So Long Shuck, Guns Of Steel ve Donji üçlüsü önde kaçarken onları yakın takibe alacak olan ve Grup koşu dördüncülüğünden sonra Stakes yarış kazanan Uno Mas Modale son düzlükte yapacağı ataklarla koşuyu lehine çevirmeye çalışacaktır. Biz burada iyi bir form tutan So Long Chuck'ın da sonlara kadar direnerek bir sürprize imza atabileceğini düşünüyoruz. Aynı zamanda antrenör Jorge Navarro'nun iki kaçak atı (Guns Of Steel ile Donji) dışında bu yarışta bir de sprinter ismi bulunuyor, o da Salsas Return. Muhtemelen Donji bir yere dek So Long Chuck'ı yoracak ve sonra öne Guns Of Steel gelecektir, gerçi Guns Of Steel de çok süratli bir at; doğrudan liderliği alıp sona kadar direnen de olabilir. Sonlarda da Salsa'a Return'ün sprintini izleyeceğimizi düşünüyorum.

UNO MAS MODALE'nin SON KOŞUSU (Yeşil Formalı 5 numaralı safkan)
Bu video ayrıca bir sonraki yarışta koşacak olan Magnifier  (9 numara), Griff (1 numara) ve Whyruawesome (8 numara) ve First Growth'un (6 numara) da koşusudur. Son koşularında Magnifier yarışın ortalarında bayrağı aynı antrenör (Jorge Navarro)ün bir diğer atı olan Whyruawesome'a devretmişti. O da sonlarda Uno Mas Modale'yi teslim olmuştu. Bugün yine aynı senaryoyu izleyeceğiz ve belki de Magnifier bir beyaz bayrak ayna yarışına imza atacak. Burada bir de aynı koşuda dördüncü olurken ilgimi çeken Griff de yazılabilir.

Burada da iki at rövanşa çıkacak; Wildwood Dancer ve Unbridled Outlaw. Ayrıca o gün aynı yarışta burada koşan Musical Heart da vardı. Önde gitmeyi seven bu iki safkana Dupree ve Hunka Burning Love da katılacak ve bu şartlarda burada geriden güçlü gelecek olan Focus On Me bizim favorimiz durumunda.WILD WOOD DANCER - UNBRIDLED LOVE - MUSICAL HEART'IN BİR ÖNCEKİ KOŞULARI
5 numara Wild Wood Dancer, 6 numara Unbridled Love, 2 Numara Musical Heart


Değerli dostlar, ABD koşularında altılı dahilindeki çim pist yarışlarına yorum yazmıyoruz. Sebebi de yarışlar kum piste alındığında hem kafa karıştırıcı bulunması hem de onca emeğin ziyan olması. Bunun için hazırladığımız kum pist şablonuna bakabilirsiniz. Destek vermeyi ihmal etmezseniz memnun oluruz. Reklam engelleyici kullanmayanlara teşekkür ederiz.

BURAYA tıklayarak Gulfstream yarış programına gidebilir ve safkanların bahis büroları tarafından açıklanan oranlarını puan bölümümüzde görebilirsiniz.

Bugünkü Wolverhampton yarışlarından büyük bir ikramiye çıkması olasılığı çok fazla görünüyor. Sitede devam eden arka plan çalışmalarından ötürü dünkü gibi teferruatlı bir tahmin yazamadık.

Bugünkü bankomuz Godolphin temsilcisi Down Crusiade olacak. Geçtiğimiz koşusunda tam düzlüğe çıkıldığında süratlenerek ikinciliğe giren safkanın jokeyi kantarmanın kontrolünü kaybetti ve kazanacağı koşudan 5 boy farkla ikinci olarak ayrıldı. O gün apranti biniyordu ancak bugün jokeyi David Propert binecek. Kalite binicisi ve artan yarış tecrübesi ile günün bankosudur.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder