01 Mart Salim Kafa Kocaeli At Yarışı Tahminleri


Değerli dostlar merhaba,

Bir süredir kişisel hesabımdan da sitemizden eskisi kadar paylaşım yapmıyorum.

Açıkçası biraz mecrayı gözlüyor ve gözledikçe soğuyorum...

Beni takip edenler bilir hiçbir zaman iddalı sözler kullanmam zira başta sizlere mahçup olurum. Bu oyun er geç herkesi mahçup eder bunu en iyi sizler bilirsiniz.

Peki neden soğuyorum, 2-3 bankosu gelen başlıyor sağa sola ateş etmeye. Değerli dostlar Türkçe'miz özlü sözlerle doludur "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" demiş büyüklerimiz.

Sizler (ki biz de sizlerden biriyiz farkımız yok) iyiyi kötüyü takdir eder ayıklarsınız.

Ben 26 yıldır camianın içinde 6-7 aydır da twitterda olan biriyim. Tecrübem o dur ki bu işin bileni yoktur varsa şayet emek verenleri vardır. Bu kişileri de dileyen dikkate alır veya almaz.

Velhasıl dostlar kurşunlar uçuşmaya başlayan yerde konu paraya er veya geç gelir  ben sadece bunu söyleyeyim bir dost olarak..

MACERA ARAMIYORUM MISS BALKAN

Safkan çok daha sert rakiplere karşı başarılı koşular yaptı ve özellikle pist ve mesafede bu tip bir grup için kendisini fazlasıyla ispatladığını düşündüğüm bir isimdir. Eğer gelmezse H yapmak icap eder görüşündeyim. Beyaz bayrak ayna yarışı beklediğim MISS BALKAN'ı banko olarak değerlendireceğim.

YILDIZHAN STAR

Son koşusunda ağır sıklet ile 1900'ü 2 dakika altına inerek çok farklı bir görüntü veren kalite isim, son yarışının ardından yaptığı 1000'i 1,04 içindeki tatlı işiyle ve artan form durumuyla kazanmasını beklediğim diğer isimdir.NOT; Sizlerin desteği ile ayakta duran siteniz için, ayrılmadan önce destek paylaşımı ve tıklaması yapan herkese teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 


KOCAELİ OYUNU

5,3,4,1
7,2,3,5,8,10,13
MISS BALKAN (1)
5,1,3,4
YILDIZHAN STAR (1)
10,7,1

KOCAELİ ŞABLON

5,3,4,1
7,2,3,5,8,10,13,1,4
MISS BALKAN (1)
5,1,3,4
YILDIZHAN STAR (1)
10,7,1,4,2,12,3,5

Yorum Gönderme

0 Yorumlar