Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri

Şanlıurfa at yarışı tahminleri, altılı ganyan sonuçlarını incelemek için sitemize yaptığınız bu ziyaret bizim için çok kıymetli, teşekkürler.Şanlıurfa At Yarışı TahminleriŞanlıurfa At Yarışı Tahminleri 788.500 dönümlük oldukça geniş bir arazi üzerine kurulu olan hipodromda yapılan koşular üzerine yayınlanmaktadır. Hipodrom yerleşkesi Mardin yolu üzerinde Harran Üniversitesi'ne komşudur. Tribünlerin kapasitesi ise bin beş yüz kişidir. Hipodrom dahilinde bulunan yapılar ise şu şekildedir:  İdare Binası, Tribün Binası, Eyerleme ve Jokey Binası, Yarış öncesi Kan alma Merkezi, Doping Merkezi, At Hastanesi, Pony Ahırları, Çocuk Parkı, Piknik alanları, Kantin, Kır Kahvesi, Berber Dükkanı, At Sahipleri Derneği Lokali ve 300 araçlık otoparkı.

Valilik Kupası, Belediye Başkanlığı Kupası, Harran Kupası, Gap Kupası ve Şanlıurfa Kurtuluşu Kupası, Şanlıurfa at yarışı tahminleri
 yarışları düzenlenen başlıca kupalı koşulardır. Hipodromda ayrıca yarış severlere daha iyi bir görüş ve seyir zevki sunmak için 2011 yılında 61 metrekarelik dev ekran hizmete sunulmuştur.


Yazarlarımızın hazırladığı Şanlıurfa at yarışı tahminleri incelemek için yukarıdaki bağlantıya tıklayarak tahmin bölümümüze geçebilirsiniz. Bülten ve yazarların at yarışı tahminleri, at yarışı sitelerinin tahminleri ve istatistiki bilgiler için de diğer linkler aktiftir.

At yarışı oynayanlar doğu illeri olan Diyarbakır, Şanlıurfa ve Elazığ koşularına temkinli yaklaşmakta ve neredeyse yarı yarıya katılım göstermektedir. Bunun en büyük sebebi ise saatlerce çalışsanız dahi hiçbir şeyin düşündüğünüz gibi olmaması ve bir önceki koşusunda çok iyi koşan bir atın bir dahakinde ortalarda gözükmesi, jokeylerin çıplak gözle çok bariz fark edilen isteksiz binişleri gösterilebilir. Bu yüzden sitemizde Şanlıurfa at yarışı tahminleri paylaşımı yapılmamakta ve sadece bültenlerin, yarış yazarlarının ve gazetelerin düşüncelerine yer verilmektedir. Özellikle Ferit Yardımcı ve Necmi Altın'ın zaman zaman çok rahat kazanabilecekleri bir koşuda bindikleri ata teşvik yapmamaları veya enseye basıp sonuncu olmaları insanları buralarda uzaklaştırıyor.

Peki yaklaşık 1.2 milyon TL tevzi nasıl toplanıyor? İşte burada devreye ümit giriyor. Bir umudun peşine düşen yarış severler zengin olma hayaliyle bu hipodromlara yönelmekte ve %60 oranına sayısal loto tarzı kuponlarla şans aramaktalar. 

Doğu yarışları hakkında yarış severlerin dilinde şaibe söylemleri eksik olmasa da tevzi bakımından diğer illerden geri kalan bir yanı olmuyor. Türkiye'deki tüm yarışlarda en doğru bilgi ve tahminlerin yer aldığı ve tüm hizmetlerin bedava sunulduğu Sihirli Kantarma'yı tanıtmayı unutmayınız.

İyi çalışmalar, bol kazançlar.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar