En Son

Post Top Ad

25 Mart 2019 Pazartesi

Ücretsiz Altılı Ganyan Tahminleri

Bu içeriğimizde sizlere sitemizin yorumlar bölümünden faydalanarak kendi at yarışı tahminlerinizi nasıl yapacağınızı anlatacağız. Yarış severin her türlü istek ve talebine cevap vermesi için hazırladığımız Yarışan At isimli sitemiz nihayet yayın hayatına başladı ve sizlere hizmet vermek için çıktığı uzun yolda ilk adımını attı. Elbette sizlere sitemizin kullanım kılavuzu olmadığından bu tarz içeriklerle yardımcı olmaya çalışacağız.

ÜCRETSİZ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ NEDİR?

Üyelik denildiğinde, yıllardır paralı site ve gruplar tarafından sömürülen bahis severlerin aklına hemen ''Acaba bir ücret mi ödemem gerekiyor?'' sorusu geliyor. Hayırlı sevgili arkadaşlar sitemiz tamamen ücretsiz ve sizin emrinizde. Şimdi ücretsiz üye olmak için sitemizde hangi adımları izlemeniz gerektiğini tek tek anlatacağız.

Ücretsiz altılı ganyan tahminleri için öncelikle anasayfaya yani www.yarisanat.com'a girmeniz gerekiyor. Bu arada hemen tarayıcınızda yeni bir sekme açarak anlatılanları adım adım uygulamak suretiyle bir yandan okurken bir yandan da üyelik işlemini gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü sitemizin bazı özelliklerinden faydalanmak için kendizine bir profil oluşturmanız gerekiyor.

Anasayfada menü alana gelerek ''Ücretsiz Altılı Ganyan Tahminleri'' bölümüne tıklayınız.


Açılan sayfada karşınıza bir form çıkacak ve eğer Twitter, Facebook ya da Gmail'iniz yoksa bu formu doldurarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bilgilerinizin güvende olduğunu unutmayın ve boş alanları doldurduktan sonra ''Ben robot değilim'' yazılı yerdeki kutucuğa tıklamayı ihmal etmeyin. Yukarıdaki hesaplardan birine sahip olanlar ise bu adımı atlayarak aşağıya doğru devam etsin.


Az önce de bahsettiğim gibi siz de bir Twitter, Facebook ya da Gmail kullanıcısı iseniz ücretsiz altılı ganyan tahminlerine ulaşmanız çok basit. Aynı sayfada yer alan ve aşağıdaki görselde gösteren üç butondaki sosyal medya hesaplarından hangisine sahip iseniz onun üzerine tıklayarak adımları takip edip kolayca üyelik işleminizi sonlandırabilirsiniz.


Eğer beni takip ederek işlemleri gerçekleştirdiyseniz bundan böyle bir Yarışan At üyesi ve kullanıcısı oldunuz demektir. Peki bu ne işinize yarayacak? Şimdi bu kısma geçelim. Öncelikle menüde yer alan ''Yarış Programı''na tıklayarak sayfanın açılmasını sağlayın. Burada da program dahilinde koşan her hangi bir atın üzerine gelerek tıklayın. Karşınıza aşağıdaki sayfa gelecektir. Bu bölümü kullanarak istediğiniz safkan hakkındaki düşüncelerinizi belirtip kendi at yarışı tahminlerinizi yapabilir, koşu ve galop kısımlarından bu safkanın yarış öncesi son durumu ve geçmiş koşularıyla ilgili bilgi edinebilirsiniz.


Elbette ücretsiz altılı ganyan tahminleri bu kadarla da sınırlı değil. Kendi kuponunuzu oluşturup at yarışı tahminlerinizi takipçilerinize nasıl ulaştıracağınız. Bir yarış atını takibe alıp onunla ilgili notlarınızı nasıl tutacağınıza dair bilgileri de diğer içeriklerimiz vasıtasıyla sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.
Yarış At Ailesi herkesin eğlenerek kullanabileceği ücretsiz bir site sunmanın haklı gururu ile tüm yarış sever dostlarına bol şans ve keyifli günler diliyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar