En Son

Post Top Ad

25 Mart 2019 Pazartesi

Ücretsiz At Yarışı Tahmin Sitesi


Ücretsiz at yarışı tahmin sitesi olarak yayın yapan tüm platformlar arasında en gözde alan olan Yarışan At'a hoş geldiniz. Bağlantıya tıklayarak sizler de güncel içerik ve yorumlarımızdan dilediğinizce faydalanabilirsiniz. 


Geçtiğimiz yıl Eylül ayında Overdose'u sizlere Kocaeli'de start aldığı koşuda günün bankosu olarak önermiştim. Gerekçe olarak da safkanın güçlü anne hattını gösterip uzayan mesafelerde daha da başarılı olmasını beklediğimin altını çizmiştim. Şimdiye dek en uzun mesafede koştuğu yarış 1800 metre mesafedeydi ve bu gruba nazaran iyi atları gerisinde bırakmayı başardı. Bugün de dengi grupta koşunun önde gelen ismidir. 

Son ikinciliğinde sonlara dek iyi gelen ve foto finiş çizgisi önünde mağlup olan Refferance, özellikle çim pistte etkili olmasını beklediğim bir isim ancak kuma da yatkın olduğu söylenebilir. Bugün önde temponun yüksek olmasını beklediğim için ücretsiz at yarışı tahmin sitesi alanında favorinin de en ciddi rakibi olarak görüyorum. Bugün liderliği ekürisine bırakacağını düşündüğüm Katisfaction ve yine uzun mesafeye yatkın olduğuna inandığım Ömer İn My Heart küçük ve orta ölçekli kuponlarda şans verilmesi gereken safkanlardır.

Ücretsiz at yarışı tahmin sitesi için son startında Altınonur'la başa baş bir mücadeleye girişmek zorunda kalsa da koşuyu lehine çevirmeyi başarmıştı. O gün önde kaçan Karatepeli son düzlükte iç kulvara yatınca Mezithaber'in sprint yolunu kesmiş ve safkan oldukça önemli bir avantaj yitirmişti. Ardından iki rakibinin arasına girdi ve yanına Altınonur'u da alıp Karatepeli'den sıyrıldı, ki buradan itibaren çok fazla mesafe de kalmamıştı. Yine de son ana dek rakibine göre daha rahat bir görüntüsü vardı. Bu koşu öncesi jokeyiyle 800 metre 27 // 56 rahat işi ile de güven veren başarılı ismin koşudan birincilikle ayrılması işten bile değil.

Ara sonrası geri dönüşleri iyi olan Semend, bugün önde Garanti'nin sürükleyeceği ve Gümbürgümbür ile Nasuhoğlu'nun da tempoya katkıda bulunacağı mücadeleden birincilikle ayrılmaya çok yakın duruyor. Mart ayının başından bu yana 1000 - 1200 metre arası gerçekleştirdiği galoplarında elde ettiği derecelerle bu koşuya yeterli düzeyde hazırlandığını da gösteren Semend'in bugün koşudan birincilikle ayrılmasını bekliyor ve ücretsiz at yarışı tahmin sitesi içerisinde günün de bankosu olarak öneriyorum.

Indian Most, ücretsiz at yarışı tahmin sitesi görüşlerimde taylığından bu yana üzerinde durduğumuz ve daima ön sıralardan şans tanıdığımız bir safkan. Yarış öncesi gerçekleştirdiği 24 // 1.03 // 1.18 çok rahat galobuna ilaveten 24 // 49 rahat işi de tatminkar olan safkanın %29 birincilik yüzdesiyle bu yılın başarılı jokeylerinden biri olan Kadir Tokaçoğlu idaresinde koşuyu kazanmaya yakın olduğunu düşünüyorum. Kadir Tokaçoğlu bu yıl sadece Madam Alya'ya 53.5 kg'a deklare olmuş ve kazanmıştı. Bu da önemli bir dipnot.

Günün son ayağında koşacak olan Bagür Güzeli, 28 // 56 // 1.11 rahat dereceli çalışmasıyla kazandığı koşudaki formunu muhafaza ettiğini gösteriyor. Kısalan mesafede bir kez daha öne düşüp artık kantarmasını daha iyi bilen binicisi Tolga Yıldız idaresinde foto finiş çizgisini önde geçebilir.

Değerli dostlar, ücretsiz at yarışı tahmin sitesinde paylaşamadığım kısa süreli bir dönem oldu. Bundan böyle düzenli olarak devam ediyoruz. Reklamlar konusunda verdiğiniz destekten ötürü teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

3 yorum:

  1. 4.7 1.2.7.11 2.3.4.7.8.9 5 tek 1.3.4 4.2.3

    YanıtlaSil
  2. ilk ayak 4.7 ikinci ayak 1.2.7.11 üçüncü ayak2.3.4.7.8.9.dördüncü ayak 5 tek tabela 1.3.4 son ayak 4 tek olabilir rakip 2.3

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar