Yabancı Yarış

Hiç yorum yok

SON YARIŞINDAKİ GÖRÜNTÜSÜYLE ATYAAF

Katıldığı son handikap mücadelede iyi bir performans sergileyen Atyaaf'ı favori olarak değerlendireceğimiz mücadeleyi sürprize açık görüyoruz.

CAPPANANTY CON BU KEZ KAZANABİLİR

Son ikinciliğinde önde kendi temposunda giden rakibini yakından takip eden ve bir türlü yakalayıp atlayamayan Cappananty Con bu kez  istediği şekilde seyredecek mücadelede favorimiz. Üçüncülükte götürdüğü koşunun sonlarında etkili olup beş farkıyla kaybeden İt Must Be Faith ikilisi bugün ön planda değerlendireceğimiz safkanlar. Önde Hello Girl ve Warriors Valley ikilisinin tempo vereceği koşunun sonlarında etkili bir sprint beklediğimiz Miracle Works de birincilik mücadelesine dahil olabilecek isimler arasında yer alıyor.

LEHİNE GİDİŞATTA SAAHEQ

Verne Castle ve Zac Brown'ın önde süratlendireceği koşuda onları yakından takip etmesini beklediğimiz ve son koşusunda iç kulvardan düzgün aksiyonlarla gelip rahat bir galibiyet elde eden Saaheq lehine gidişatta favorimiz. Benzer stilleri ile Watchable ve Outrage de sonlarda favoriye zor anlar yaşatacaktır.

USTA ELLERDE HAZIRLANAN SEVERNAYA

Grup 3 galibi bir anne kardeşi bulunan Severnaya ünlü antrenör John Gosden'ın antrene ettiği bir safkan. Koşunun favorisi Lope Scholar yarıştan çıkınca birinci at konumuna yükselen ve usta ellerde hazırlanan safkanın hafif kilosuyla koşuyu lehine çevirmesini bekliyor ve banko olarak öneriyoruz.

SÜRATLİ SAFKANLAR BİR ARADA

Önde ve öne yakın gitmeyi seven süratli safkanların bir araya geldiği mücadelede formda iki safkan olan Lion Hearted ve Agent Of Fortune'un yanına boş kilosu ,ile Caledonian Gold ve son ikinciliği ile Rivas Rob Boy'u da ekleyeceğiz.

CHİEF STINGBULL BEYAZ BAYRAK AYNA YAPABİLİR

Wolverhampton'daki ilk yarışında startla beraber liderliği alıp son 300 metreye kadar taşımayı başaran Chief Stingbull, o gün geçildiği Clearance'den bugün rövanşı alabilir. Bekleme yapan ve düzlük üzerindeki ataklarıyla son iki koşusunu kazanan ve son startında foto finişi geçerken oldukça iyi görünen Croeso Cymraeg de koşunun önde gelen isimleri arasında. Önde gidecek olan Oyster Card'ın da viraja yakın Chief Stingbull'dan liderliği alıp koşuyu çalma şansı var. Yarışın gidişat bakımından Chief Stingbull, Schindlers Arc önde ve hemen arkalarında Oyster Card şeklinde sürüklenmesini bekliyoruz. Buradaki hafif kilolu atlar arasından geriden güçlü gelebilecek olan Cue's Folly de sürprizde yazılabilir. Çizgi sonrası şablon müsait olduğundan geniş kuponlarda bomba arayacağız.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder