02 Mart Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri (TUTTU 1.347 TL ))

Hiç yorum yok


BENİMLE DANS ZORDUR


Nasılsın yeğenim iyi misin? Benimle dans zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Bugün üstün altılı bilgimi kullanıp müthiş İstanbul kurgumu hazırladım. Müthiş bankom Kızılderili Reisi Kızıltüy'ün resital yapacağını biliyorum. Dinamit lokumlarım da patlarsa, her an her şey olabilir. 

Yancı Hikmet dün yanıma gelip ayaklarıma kapandı, onu affetmem için yalvardı. Büllük Adnan'dan hayır yok Dayım; ben ettim sen etme, büyüklüğünü herkes biliyor. Her ne kadar onunla her gün iddaa oynasam da sayısal kuponu doldursam da senin müthiş kurgularının yanından geçemedik. Bir daha sana yanlış yaparsam, darağacını kurdurup boynumu vurdur. Ona şöyle bir baktım, daha önce de affetmiştim ama ihanetleri bitmemişti. Tek bir şart koydum. Bana bak Yancı, bundan sonra yancılığıma devam etmene izin vermem söz konusu ama gazoz içmek yok. Sen de çay içeceksin, hesabı şişirmene müsaade etmem için güvenimi kazanman lazım.

Büllük Adnan'la Çarkıfelek Kemal'i yalnız bıraktım. Stratejilerim tartışılmaz. Üstün zekamla yaptığım savaş taktiklerimin mükemmelliğinin sınırları yok. Yarın sana askerdeyken Suriyeli kaçakçıları nasıl dize getirdiğimi anlatmam an meselesi. Bugün hafta sonu, emekli takımı kahvede söğüşlenmeyi bekliyor. Ben gitmedim mi de Çaykur Rıza sinek avlıyor. Yarını bekle.

Bazı kesimlerin gücümü sorgulamaktan vazgeçmeyeceğini biliyorum. Asırlık düşmanlarım Amerikalı Para Baronu Rotşiller Ailesi, Urfalı Köy Ağaları, TJK Reisi, Kel Tahminci Usta'yla onun yardakçısı Dürümcü Osman. Her gün sayfama yolladıkları paralı ajanlarına hakaretler yazdırıyorlar. Sen ne yapıyorsun yeğenim? Her zaman diyorum; sayfama gir, bana methiyeler düz. Düşmanlarımı dize getirelim. 


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

3.8.6.2 // 5.1
7.10.9.5.12 // 3.1.4
5 KIZILTÜY BANKO

1.5.3     
3.7

4.6.11.13 // 14.3

33.6 TL // 120.96 TL 

ALTILI GANYAN; 1.347 TL VERMİŞTİR.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder