Klas safkanların bir araya geldiği sezonun bu önemli randevusunu; Gülnur Gülerce'nin sahibi ve yetiştiricisi olduğu 5 yaşındaki doru iğdiş safkan BITCOIN (Victory Gallop - Flashys Song / Songandaprayer) jokeyi Özcan Yıldırım ile kazandı.Başarılı yarış kariyerine yeni bir koşu galibiyeti daha ekleyen BITCOIN, toplamda 15. kez birincilik elde etmiş oldu. BITCOIN son olarak, 23 Aralık 2018 tarihinde Adana Yeşiloba Hipodromu'nda katıldığı aynı pist ve mesafedeki H. Basri Karabucak Koşusu'nu (G3) bugünkü jokeyi Özcan Yıldırım idaresinde kazanmayı başarmıştı.


Kum pistte 1900 metre mesafede koşulan koşunun ikincisi; Selim Kaya idaresindeki HUMBARA (Cuvee - Princesse Des Iles / Royal Abjar) isimli safkan olurken, GLOIN (Drosselmeyer - Marys Dream / Skywalker) Sadettin Boyraz ile üçüncü, Müslüm Çelik ile (A2) koşuya katılan SKY WOLF (Speedy Wolf - Sky is the Limit) de tabelanın son basamağının sahibi oldu.

180.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda kazanan safkan BITCOIN için bitiriş derecesi 2.03.13 olurken, farklar 5 Boy - Burun - 1/2 Boy şeklinde sonuçlandı.