Gazete at yarışı tahminleri, yerel ve ulusal yayın organlarının her gün düzenli olarak düzenlenen altılı ganyan programlarına ilişkin görüş ve düşüncelerini okuyucuları ile paylaştıkları şablonlardır. 

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bugüne ilişkin olarak At Yarışı Yazarları Dermeği'nin basın tahmin yarışması kapsamında Türkiye genelinde altılı ganyan yorumları paylaşan gazetelerin görüşlerinin özet biçiminde yayılandığı sayfaya yönlenebilirsiniz. 
Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınız zaman karşınıza çıkan ekranda incelemek istediğiniz programın sağ tarafında yer alan ''indir'' kısmına gelerek çok düşük boyutlu olan ve internetinizi fazla yemeyecek ve içerisinde gazete at yarışı tahminlerini barındıran pdf belgesini telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

Gazete at yarışı tahminleri genellikle öğlen 12-1 arası paylaşılmaktadır. Ancak iki altılının olduğu programlarda bazen çok erken bazen de çok geç yayına girmektedir. Ancak kesinlikle yarış severlere ulaştırılıyor. 

Burada gazete at yarışı tahminlerini bulabileceğiniz yayın organları ise şu şekilde sıralanabilir; Fanatik, Sabah, Güneş, Hürriyet, AMK, Fotomaç vs. yanı sıra birçok yerel yayıncının da fikirlerinin yansımasını görebilirsiniz. 

Ben uğraşmam ve sürekli de takip edemem; bunun hazırı yok mu? diye soruyorsanız eğer o halde ŞURAYA TIKLAYARAK yayınlanıp yayınlanmadığını görebilir ve eğer ki yayınlandıysa inceleyebilirsiniz. Sihirli Kantarma bunu sizin yerinize her gün yapıyor ve sürekli takip ederek yayına girer girmez kendi platformunda açık bir şekilde paylaşıyor. 
Oluşturacağınız kuponlarda birçok farklı kaynaktan faydalanmanızda ve çeşitli yorumcuların fikir ve görüşleriyle birlikte şablonlarını incelemenizde fayda var. Çünkü el elden üstündür ve birinin fark edemediği, atladığı ya da gözden kaçırdığı bir ayrıntıyı diğeri fark ederek sizlere aktarabilir. Özellikle sürpriz atlar konusunda sitemiz yazarlarından faydalanmanız sizin yararınıza olacaktır. Elbette nihai kararı verecek olan yarış sever dostlarımız olacaktır ve bu aşamada akıllarına en çok yatan ve fikirlerinin uyuştuğu yorumlarda bahsi geçen atları kuponlarına ekleyeceklerdir. 

Gazete at yarışı tahminleri ile ilgili daha birçok içeriğimiz ve bilgilendirme yazımız olacak. Amacımız sizlere en doğru yönlendirmeleri yaparak sağlıklı bir hizmet sunmak. Bizlerle bu yolda yürüyen her bir yarış sever dostumuza ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şansınız bol olsun.